Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 13.10.2013
K-18
Cych Weronika Śląsk Wrocław 1:19;58
Maciejewska Angelika UKS Traper Złocieniec 1:26;04
Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 1:28;37
K-20
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 1:37;48
Poliszczuk Maria Śląsk Wrocław 1:39;47
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 1:44;11
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 1:52;33
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 1:53;01
Kobusińska Adrianna Grunwald Poznań 2:01;11
M-18
Dzioba Mateusz Paulinum Jelenia Góra 1:36;51
Marszałek Patryk UKS Azymut Dębów 1:39;56
Anc Kamil UNTS Warszawa 1:40;53
M-20
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1:57;00
Jurczyk Tomasz UKS Sparta Czyżowice 2:08;51
Ostój Piotr Śląsk Wrocław 2:09;29
M-21
Olejnik Michał Grunwald Poznań 2:16;59
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 2:20;08
Drągowski Kuba OK!Sport Warszawa 2:27;02
Kruk Piotr UKS Azymut Dębów 2:27;02
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies