Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1983
K-15
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 66:02
Hauza Irena 67Start Leszno 82:12
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 84:30
K-17
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 75:19
Muchlada Barbara 65Start Tomaszów 76:41
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 77:08
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 80:34
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 95:11
Ziarkiewicz Bogna 58Warszawianka 95:15
M-15
Urbaniak Krzysztof 67Przyszłość Warszawa 71:49
Jeżyk Przemysław 67Calisia Kalisz 75:06
Marcjanik Andrzej 67Start Olsztyn 75:36
M-17
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 75:14
Jednochowski Ryszard 66Start Gdańsk 92:23
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 98:39
M-19
Kozłowski Jacek 63Start Leszno 82:30
Łabuziński Sławomir 64Start Tomaszów 91:47
Dutkowski Adam 63Start Leszno 98:10
M-21
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 113:50
Hornik Zbigniew 56Start Leszno 118:15
Motała Michał 61Wawel Kraków 123:06
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Biała AgnieszkaChwaliszewski MarekDrągowska MalwinaDopierała PiotrDrągowska (Wysocka) MalwinaFronia MariuszGordon DianaGombiewska KarolinaKalata MichałLewita DamianNalepko MateuszPapke ArkadiuszPapke ArkadiuszWasilewski MikołajWysocka MalwinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies