Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 07.06.2014
K-16
Kostrzewska Justyna MKS Start 11:34
Seidel Julia HKS Azymut 12:00
Morawska Zuzanna UKS Azymut 45 12:32
K-18
Hornik Aleksanrda WKS Grunwald 14:04
Morawska Maja UKS Azymut 45 14:34
Matyba Anna UKS Arkady 15:08
K-20
Polischuk Mariya WKS Śląsk 13:57
Karbowiak Iga WKS Śląsk 15:06
Stankiewicz Agata UKS Orientuś 15:18
K-21
Lajn Daria UKS Azymut 15:15
Wicha Iwona KS OK!Sport 15:40
Faron Paulina WKS Wawel 16:30
M-16
Pryjma Fryderyk KS Spójnia Warszawa 14:11
Biederman Marcin WKS Wawel 14:22
Kuca Kacper UKS Patria 15:03
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś 14:53
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 15:50
Nowak Maciej MKS Paulinum 16:32
M-20
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 15:30
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 15:36
Dzioba Mateusz MKS Paulinum 15:55
M-21
Pawlak Bartosz WKS Grunwald 16:19
Podziński Rafał UKS Orientuś 16:38
Dwojak Wojciech WKS Śląsk 16:54
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a