Polski Związek Orientacj Sportowej
Długodystansowe MP w BnO termin: 14.10.2012
K-18
Haniszewska Andżelika UKS Tukan Iwiny 1:14;06
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 1:20;58
Baluta Edyta UKS Partia Młynne 1:21;20
K-20
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 1:47;24
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 1:49;30
Ścieszko Natalia UKS Orientuś Łódź 1:51;13
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 1:54;07
Wieleba Marlena UKS Siódemka Rumia 1:57;56
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 2:29;25
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 1:29;04
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1:33;01
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 1:33;26
M-20
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 1:41;34
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 1:45;28
Chudzik Dominik UKS Orientuś Łódź 1:56;01
M-21
Richert Marcin UKS Azymut 45 Gdynia 2:01;25
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 2:04;56
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 2:07;05
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies