Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Średniodystansowym BnO termin: 07.06.2008
K18
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 44,36
Wicha Małgorzata UKS OSiR Góra Kalwaria 44,49
Faron Paulina UKS Stzrała Wielogłowy 51,08
K20
Lajn Daria UKS Azymut Pabianice 41,16
Wieleba Marlena WKS Flota Gdynia 43,25
Tynelska Justyna UNTS Warszawa 52,26
K21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 43,46
Grzelak Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 62,22
Koślacz Julia WKS Śląsk Wrocław 65,00
K40
Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 38,00
Wołek Ewa UNTS Warszawa 38,22
Wardecka Dorota UNTS Warszawa 38,35
K45
Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 36,20
Drągowska Marzena OKS Start Otwock 46,42
Galla Barbara HKS Azymut Mochy 52,56
K50+
Czabańska Małgorzata WKS Flota Gdynia 34,21
Wróblewska Bogna UNTS Warszawa 46,02
Mazurkiewicz Jolanta UKS Orientuś Łódź 47,33
M18
Pawlak Bartosz WKS Grunwald Poznań 39,24
Hoffman Mateusz LKO Leszno 41,15
Zieliński Jakub UKS Orientuś Łódź 43,14
M20
Morawski Jacek WKS Flota Gdynia 34,27
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań 36,24
Jasiński Maciej UKS Azymek Zdzieszowice 36,38
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies