Polski Związek Orientacj Sportowej
XXX MP w Sztafetowym BnO termin: 10.06.2007
K
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 171:14
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Wieleba Marlena 88Flota Gdynia 172:19
Schmidt Angelika 89
Dampc Edyta 82
Biniecka Katarzyna Azymut Pabianice 186:08
Biniecka Małgorzata
Pabich Maria 82
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 150:57
Koconka Anna
Wiśniewska Hanna
Kowalska Marta Orientuś Łódź 154:48
Gwóźdź Ewa 90
Stróżek Monika 89
Gryzio Sylwia Azymut Pabianice 171:08
Lajn Daria
Majchrzak Marta 90
M
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 143:28
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 146:08
Dwojak Wojciech 81
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 146:53
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
M-J
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 163:39
Stefański Dawid 89
Pawlak Bartosz 90
Schulmann Szymon Grunwald Poznań 187:16
Wlazik Tomasz 89
Szwajkowski Piotr
Dzioba Jakub Paulinium Jelenia Góra 193:55
Mostek Łukasz
Konieczny Paweł 89
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies