Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII Długodystansowe MP w BnO termin: 15.04.2007
K-18
Schmidt Angelika 89Flota Gdynia 86:56
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 88:21
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 91:37
K-20
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 93:04
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 104:00
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 104:53
K-21
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 104:20
Pabich Maria 82Azymut Pabianice 105:49
Dampc Edyta 82Flota Gdynia 117:05
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 96:09
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 99:15
Wlazik Krzysztof 89Grunwald Poznań 105:10
M-20
Włodarczyk Kamil 87Flota Gdynia 113:51
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 121:29
Lubkiewicz Tomasz 87Flota Gdynia 133:45
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 134:59
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 135:11
Tarasiuk Paweł 84Grunwald Poznań 147:30
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies