Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Nocnym BnO termin: 22.09 .2006
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 38:16
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 43:37
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 46:19
K-20
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 58:55
Grzelak Agnieszka 86Śląsk Wrocław 59:57
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 64:14
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 48:08
Depta Monika 70Flota Gdynia 48:35
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 52:12
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:07
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 53:30
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 54:31
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 54:05
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 60:59
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 62:27
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 60:35
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 63:05
Sokalski Krzysztof 82Śląsk Wrocław 63:06
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies