Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIX MP w Sztafetowym BnO termin: 24.09 .2006
K
Wicha Katarzyna 87OSiR Góra Kalwaria 128:16
Machowska Weronika 86
Wicha Iwona 87
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 130:46
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Richert Karolina 84Flota Gdynia 134:45
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 147:54
Wrzesińska Agnieszka 89
Drewinowska Lucyna 88
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 149:26
Ewiak Amelia 88
Stróżek Monika 89
Derkowska Magdalena 89Orkan-Logistyk Ostróda 150:05
Kasprzycka Agnieszka 88
Mikowska Kinga 89
M
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 124:36
Krafczyk Rafał 74
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 124:46
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 125:54
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
M-J
Parzonka Damian 91Azymut Pabianice 116:56
Gryzio Łukasz 88
Pabich Mariusz 88
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 131:58
Miłek Milan 89
Myszkowski Karol 88
Bednarczyk Kamil 88Paulinum Jelenia Góra 132:05
Konieczny Paweł 89
Nowak Michał 88
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies