Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIX MP w Sztafetowym BnO termin: 24.09 .2006
K
Wicha Katarzyna 87OSiR Góra Kalwaria 128:16
Machowska Weronika 86
Wicha Iwona 87
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 130:46
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Richert Karolina 84Flota Gdynia 134:45
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 147:54
Wrzesińska Agnieszka 89
Drewinowska Lucyna 88
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 149:26
Ewiak Amelia 88
Stróżek Monika 89
Derkowska Magdalena 89Orkan-Logistyk Ostróda 150:05
Kasprzycka Agnieszka 88
Mikowska Kinga 89
M
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 124:36
Krafczyk Rafał 74
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 124:46
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 125:54
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
M-J
Parzonka Damian 91Azymut Pabianice 116:56
Gryzio Łukasz 88
Pabich Mariusz 88
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 131:58
Miłek Milan 89
Myszkowski Karol 88
Bednarczyk Kamil 88Paulinum Jelenia Góra 132:05
Konieczny Paweł 89
Nowak Michał 88
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies