Polski Związek Orientacj Sportowej
XII OOM termin: 10-14.07 .2006
K-16 klasyk
Hełminiak Magdalena 90Morena Gdańsk 40:40
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 42:17
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 42:38
K-16 średni
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 28:40
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 31:32
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 31:44
K-16 sprint
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 11:25
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 11:27
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 11:37
K-JM sztafety
Piłkowska Alicja 92OSiR Góra Kalwaria 126:24
Wicha Małgorzata 91
Kołosińska Jolanta 91
Lisztwan Kamila 91Śląsk Wrocław 128:28
Szubka Barbara 91
Wiśniewska Hanna
Durtan Barbara Morena Gdańsk 129:11
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
M-16 klasyk
Hewelt Maciej 90Flota Gdynia 39:19
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 39:57
Cygler Sławomir 90Przyszłość Warszawa 45:10
M-16 średni
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 25:59
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 26:36
Drągowski Kuba OKS Otwock 28:18
M-16 sprint
Drągowski Kuba OKS Otwock 11:02
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 12:16
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 12:36
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 107:24
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 107:29
Wojtynek Sebastian 90
Swancarz Grzegorz 90
Charuba Łukasz 90Orientuś Łódź 112:52
Zieliński Jakub 91
Podziński Rafał 91
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a