Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Sprinterskim BnO termin: 9.06 .2006
K-18
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 21:14
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 22:02
Lesniak Magdalena 88Wawel Kraków 22:23
K-20
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 22:28
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 23:31
Grzelak Agnieszka 86Śląsk Wrocław 24:08
K-21
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 20:55
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 22:26
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 23:15
M-18
Zawodnik Łukasz 88Oleśniczanka 20:18
Stefański Dawid 89Gwardia Warszawa 20:21
Myszkowski Karol 88OSiR Góra Kalwaria 20:25
M-20
Włodarczyk Kamil 87Saper Kazuń 18:06
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 18:17
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 18:38
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 18:58
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 19:11
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 19:27
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies