Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Długodystansowym BnO termin: 1.04 .2006
K-18
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 120:11
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 131:38
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 133:44
K-20
Grzelak Agnieszka 86Śląsk Wrocław 145:45
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 148:12
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 151:56
K-21
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 133:06
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 133:26
Dampc Edyta 82GKS Luzino 153:25
M-18
Stefański Dawid 89Grunwald Poznań 108:44
Pabich Mariusz 88Azymut Pabianice 112:12
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 113:52
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 128:18
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 139:40
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 140:52
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 148:01
Nowak Jacek 79Flota Gdynia 154:07
Tadejewski Paweł 79Grunwald Poznań 156:32
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies