Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Sprinterskim BnO termin: 8-9.10 .2005
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 18:48
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 19:42
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 19:48
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 20:37
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 21:03
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 21:59
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 18:46
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 19:13
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 19:30
M-18
Nowak Michał 88Paulinum Jelenia Góra 16:54
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 17:15
Pabich Mariusz 88Azymut Pabianice 17:44
M-20
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 16:24
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 17:16
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 17:21
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 15:19
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 15:33
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 15:48
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bator GrażynaaCzoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies