Polski Związek Orientacj Sportowej
XI OOM termin: 11-15.07 .2005
K-16 klasyczne
Wrzesińska Agnieszka 89Śląsk Wrocław 42:04
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 43:54
Wegiera Ewelina 89Flota Gdynia 44:11
K-16 średniodystansowe
Schmidt Angelika 89GKS Luzino 28:45
Opanowicz Kamila 90Siódemka Rumia 31:37
Ruchała Dorota 89Strzała Wielogłowy 34:52
K-16 sprinterskie
Hełminiak Magdalena 90Dwójka Morena Gdańsk 10:47
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 10:57
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 10:59
K-JM sztafety
Morawska Urszula 91Flota Gdynia 92:10
Szemplińska Monika 89
Chomka Agnieszka 90
Karpacz Anna 90Dwójka Morena Gdańsk 92:51
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
Frączkiewicz Angelika 90Azymek Zdzieszowice 93:29
Polewska Joanna 89
Kot Oliwia 91
M-16 klasyczne
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:41
Konieczny Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 53:52
Jaros Mariusz 90Śląsk Wrocław
M-16 średniodystansowe
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 26:30
Stefański Dawid 89Grunwald Poznań 27:59
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 28:28
M-16 sprinterskie
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 10:58
Mikielski Daniel 90Orkan-Logistyk Ostróda 12:20
Miśtal Mateusz 89Wawel Kraków 12:24
M-JM sztafety
Nosal Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 118:42
Kalata Michał 89
Konieczny Paweł 89
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 120:06
Pająk Dariusz 89
Jasiński Maciej 89
Wlazik Tomasz 89Grunwald Poznań 123:39
Wlazik Krzysztof 89
Stefański Dawid 89
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies