Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVIII MP w Sztafetowym BnO termin: 21-22.05 .2005
K
Maj Maria 80Flota Gdynia 133:28
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 146:41
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 162:56
Marchlik Małgorzata 88
Kosińska Dorota 84
K-J
Kazimierska Patrycja 88Gwardia Warszawa 160:12
Tynelska Justyna 89
Najman Natalia 88
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 160:27
Wiśniewska Hanna
Maciejczyk Małgorzata 87
Krajniak Karolina 87Flota Gdynia 166:20
Szemplińska Monika 89
Orzechowska Marta 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 147:21
Nowak Jacek 76
Porzycz Janusz 73
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 149:08
Krafczyk Rafał 74
Kowalski Wojciech 82
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 151:03
Tarasiuk Paweł 84
Woźniak Sławomir 72
M-J
Szymański Paweł 87Flota Gdynia 136:03
Morawski Jacek 89
Wensław Mateusz 87
Lubkiewicz Tomasz 87Orkan-Logistyk Ostróda 147:13
Roda Łukasz 88
Mikielski Witold 88
Leśniak Piotr 87Wawel Kraków 158:45
Warmuz Tobiasz 87
Miśtal Mateusz 89
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies