Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Sztafetowym BnO termin: 19.09.1982
juniorki
Czerniak M Calisia Kalisz 111:31
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Wysocka Anna 66OKS Otwock 128:55
Wachniuk Elzbieta 64
Kociszewska Dorota 64
Markowska Marzena 65Start Olsztyn 141:47
Kęska Małgorzata 67
Tankielun Anna 65
juniorzy
Pędowski W Zamonit Katowice 131:13
Czajkowski Piotr 64
Kapuścik Ryszard 65
Kwiatkowski Robert 65Start Piotrków Tryb. 138:13
Świnoga Waldemar 65
Łabuziński Sławomir 64
Klimkiewicz M Zamonit Katowice 139:47
Skorupa Stanisław 64
Brożyna Przemysław 64
młoddzicy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 83:57
Domański Jarosław 66
Kanikowski Karol 66
Mikołajczak Piotr 67Calisia Kalisz 98:22
Jeżyk Przemysław 67
Tomaszewski Krzysztof 66
Migut M Start Rzeszów 98:51
Stec Andrzej 68
Szymczak A
młodziczki
Łuka Agnieszka 66Start Siedlce 112:04
Brakoniecka Agnieszka 67
Kopczewska Alicja 69
Tynelska Beata 66Przyszłość Warszawa 133:35
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Michalik Barbara 69Start Gdańsk 153:34
Niedziałek J
Suchecka Wiesława 69
seniorki
Żmuda Izabela 63Wawel Kraków 142:52
Dębska Urszula 62
Bąk Beata 55
Koralewska G Calisia Kalisz 167:22
Kmiecik E
Wojciechowska Elżbieta 48
Stawiana Danuta 60Start Gdańsk 172:23
Domeracka Bożena 61
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 166:00
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Trzpil Lech 49Warszawianka 178:00
Krawczyk Stanisław 58
Mossakowski Przemysław 60
Konstanciak Andrzej 59Wawel Kraków 185:53
Dyzio Włodzimierz 61
Motała Michał 61
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies