Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Sztafetowym BnO termin: 19.09.1982
juniorki
Czerniak M Calisia Kalisz 111:31
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Wysocka Anna 66OKS Otwock 128:55
Wachniuk Elzbieta 64
Kociszewska Dorota 64
Markowska Marzena 65Start Olsztyn 141:47
Kęska Małgorzata 67
Tankielun Anna 65
juniorzy
Pędowski W Zamonit Katowice 131:13
Czajkowski Piotr 64
Kapuścik Ryszard 65
Kwiatkowski Robert 65Start Piotrków Tryb. 138:13
Świnoga Waldemar 65
Łabuziński Sławomir 64
Klimkiewicz M Zamonit Katowice 139:47
Skorupa Stanisław 64
Brożyna Przemysław 64
młoddzicy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 83:57
Domański Jarosław 66
Kanikowski Karol 66
Mikołajczak Piotr 67Calisia Kalisz 98:22
Jeżyk Przemysław 67
Tomaszewski Krzysztof 66
Migut M Start Rzeszów 98:51
Stec Andrzej 68
Szymczak A
młodziczki
Łuka Agnieszka 66Start Siedlce 112:04
Brakoniecka Agnieszka 67
Kopczewska Alicja 69
Tynelska Beata 66Przyszłość Warszawa 133:35
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Michalik Barbara 69Start Gdańsk 153:34
Niedziałek J
Suchecka Wiesława 69
seniorki
Żmuda Izabela 63Wawel Kraków 142:52
Dębska Urszula 62
Bąk Beata 55
Koralewska G Calisia Kalisz 167:22
Kmiecik E
Wojciechowska Elżbieta 48
Stawiana Danuta 60Start Gdańsk 172:23
Domeracka Bożena 61
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 166:00
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Trzpil Lech 49Warszawianka 178:00
Krawczyk Stanisław 58
Mossakowski Przemysław 60
Konstanciak Andrzej 59Wawel Kraków 185:53
Dyzio Włodzimierz 61
Motała Michał 61
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies