Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Krótkodystansowym BnO termin: 2-3.10 .2004
K-18
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 22:47
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 27:30
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 27:43
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 32:33
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 32:55
Hołoga Natalia 85Grunwald Poznań 34:21
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 27:57
Bączek-Motała Barbara 72Wawel Kraków 29:41
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 30:02
M-18
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 26:37
Zimoń Paweł Paulinum Jelenia Góra 27:37
Włodarczyk Kamil 87Saper Kazuń 29:01
M-20
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 31:28
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 31:47
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 32:20
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 26:48
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 29:00
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 29:03
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies