Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Sztafetowym BnO termin: 29-30.05 .2004
K
Depta Monika 70Flota Gdynia 121:24
Richert Karolina 84
Maj Maria
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 126:35
Karnia Anna 80
Bączek-Motała Barbara 72
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 129:19
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 126:35
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orienuś Łódź 131:07
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 133:21
Drewinowska Lucyna 88
Maciejczyk Małgorzata 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:06
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 138:33
Woźniak Sławomir 72
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Banach Robert 74Grunwald Poznań
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 147:55
Grabowski Maciej 81
Bernaciak Aleksander 83
M-J
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 142:33
Marciniak Tomasz
Nowacki Łukasz 86
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 142:45
Głowacki Andrzej
Wensław Mateusz 87
Szymański Paweł Flota Gdynia 150:25
Graczyk Adrian
Lejkowski Artur
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies