Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Sprinterskim BnO termin: 2-3.10 .2004
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 8:29
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 9:20
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 9:37
K-20
Hołoga Natalia 85Grunwald Poznań 10:51
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 11:21
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 11:25
K-21
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań
Bączek-Motała Barbara 72Wawel Kraków
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 7:47
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 7:49
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 7:56
M-20
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 9:29
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 9:37
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 9:43
M-21
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 9:09
Richert Marcin 79Flota Gdynia 9:10
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 9:10
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies