Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII Indywidualne MP w BnO termin: 29-30.05 .2004
K-18
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 51:16
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 55:36
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 55:48
K-20
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 60:30
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 65:47
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 66:18
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 57:59
Bączek-Motała Barbara 72Wawel Kraków 62:57
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 67:43
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 59:22
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 68:37
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 69:47
M-20
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 71:12
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 74:50
Konarczak Dariusz Grunwald Poznań 75:05
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 76:59
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 76:59
Banach Robert 74Grunwald Poznań 78:51
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a