Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Długodystansowym BnO termin: 4.04 .2004
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 110:31
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 123:31
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 125:26
K-20
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 131:12
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 134:54
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 142:31
K-21
Maj Maria Flota Gdynia 141:16
Morawska Irena 62Flota Gdynia 170:34
Dżygało Katarzyna Jedynka Nowy Dwór Maz. 190:25
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 101:21
Włodarczyk Łukasz Saper Kazuń 104:20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 104:27
M-20
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 121:10
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 122:15
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 129:58
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 136:35
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 145:23
Richter Marcin 79Flota Gdynia 146:39
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies