Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Sztafetowym BnO termin: 11.05 .2003
K
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 171:16
Dębska Anna 83
Koślacz Julia 84
Richter Karolina 84Flota Gdynia 174:40
Walkowiak Beata 84
Koślacz Julia 84
Wrzosek Małgorzata 83Grunwald Poznań 189:17
Marciniak Agnieszka 77
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 159:02
Bankiewicz Anna
Karwatka Agata 85
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 160:00
Hołoga Natalia 85
Kosińska Maria 85
Rewera Dagny Flota Gdynia 182:54
Orzechowska Marta 87
Kopka Katarzyna 86
M
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 157:45
Bernaciak Aleksander 83
Grabowski Maciej 81
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 161:59
Kolasiński Łukasz 78
Parzewski Michał 80
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 165:51
Kowalski Wojciech 82
Krasulak Daniel
M-J
Gawor Piotr Śląsk Wrocław 154:27
Weber Michał 85
Pancerowicz Tomasz 86
Gajkowski Bartosz 85Wawel Kraków 154:40
Warmuz Tobiasz 87
Mazurek Filip 86
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 159:58
Kurek Jarosław
Marcinkiewicz Grzegorz 85
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a