Polski Związek Orientacj Sportowej
XXV MP w Sztafetowym BnO termin: 1.09 .2002
K
Heczko Katarzyna Grunwald Poznań
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław
Krasuska Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań
Poliakowa Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 151:36
Marciniak Agnieszka 77Grunwald Poznań 159:21
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 160:10
K-J
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia
Kulpa Marta 84Paulinum Jelenia Góra
Banakiewicz Anna 85Śląsk Wrocław
Koślacz Julia 84
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 106:54
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 123:46
Richert Karolina 84Flota Gdynia 124:00
M
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 135:45
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 143:00
Nowak Maciej
Porzycz Janusz 73
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 144:14
Kowalski Wojciech 82
Dwojak Wojciech 81
M-J
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 127:02
Leszkowicz Jarosław 86
Kowalczyk Jacek 84
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 133:22
Kasprzycki Dawid
Załęski Marcin 84
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 135:07
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a