Polski Związek Orientacj Sportowej
XXV MP w Sztafetowym BnO termin: 1.09 .2002
K
Heczko Katarzyna Grunwald Poznań
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław
Krasuska Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań
Poliakowa Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 151:36
Marciniak Agnieszka 77Grunwald Poznań 159:21
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 160:10
K-J
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia
Kulpa Marta 84Paulinum Jelenia Góra
Banakiewicz Anna 85Śląsk Wrocław
Koślacz Julia 84
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 106:54
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 123:46
Richert Karolina 84Flota Gdynia 124:00
M
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 135:45
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 143:00
Nowak Maciej
Porzycz Janusz 73
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 144:14
Kowalski Wojciech 82
Dwojak Wojciech 81
M-J
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 127:02
Leszkowicz Jarosław 86
Kowalczyk Jacek 84
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 133:22
Kasprzycki Dawid
Załęski Marcin 84
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 135:07
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies