Polski Związek Orientacj Sportowej
I MP w Sprinterskim BnO termin: 30.09 .2001
K-16
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 11:12
Banakiewicz Anna 85Śląsk Wrocław 11:17
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 11:31
K-18
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław "11""13
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 11:55
Kulpa Marta 84Paulinum Jelenia Góra 12:08
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 12:09
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 14:05
Dampc Edyta 82GKS Luzino 14:30
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 11:02
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 11:42
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 11:47
M-16
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 10:58
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 11:19
Ziemba Łukasz 86Lampion Jeziorki 11:25
M-18
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 11:21
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 11:44
Załęski Marcin 84Orkan-Logistyk Ostróda 12:01
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 11:36
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 12:12
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 12:41
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 11:06
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 11:47
Banach Robert 74Grunwald Poznań 11:55
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies