Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Sztafetowym BnO termin: 16.09 .2001
K
Socha Beata 73Flota Gdynia 137:16
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 139:02
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Parfianowicz Joanna 64UNTS Warszawa 156:02
Wołowczyk Mariola 68
Górnicka-Antonowicz Anna 68
K-J
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 138:56
Koślacz Julia 84
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 148:02
Kortas Dorota 84
Maj Ewa 83
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 166:09
Kulpa Marta 84
Wiśnieska Joanna 85
M
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 164:03
Porzycz Janusz 73
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 166:26
Banach Robert 74
Richert Marcin 79Flota Gdynia 183:03
Nowicki Krzysztof 81
Olech Andrzej 59
M-J
Krwaczyk Maciej 83Śląsk Wrocław
Ciećwierz Adrian 83Flota Gdynia 156:46
Olech Przemysław 85
Bernaciak Aleksander 83
Banakiewicz Adam 84Śląsk Wrocław 166:17
Weber Michał 85
Przybyła Lleszek 83Gwardia Warszawa 168:00
Wojtowicz Jacek 85
Socha Marek 84
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a