Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Sztafetowym BnO termin: 16.09 .2001
K
Socha Beata 73Flota Gdynia 137:16
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 139:02
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Parfianowicz Joanna 64UNTS Warszawa 156:02
Wołowczyk Mariola 68
Górnicka-Antonowicz Anna 68
K-J
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 138:56
Koślacz Julia 84
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 148:02
Kortas Dorota 84
Maj Ewa 83
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 166:09
Kulpa Marta 84
Wiśnieska Joanna 85
M
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 164:03
Porzycz Janusz 73
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 166:26
Banach Robert 74
Richert Marcin 79Flota Gdynia 183:03
Nowicki Krzysztof 81
Olech Andrzej 59
M-J
Krwaczyk Maciej 83Śląsk Wrocław
Ciećwierz Adrian 83Flota Gdynia 156:46
Olech Przemysław 85
Bernaciak Aleksander 83
Banakiewicz Adam 84Śląsk Wrocław 166:17
Weber Michał 85
Przybyła Lleszek 83Gwardia Warszawa 168:00
Wojtowicz Jacek 85
Socha Marek 84
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies