Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIV MP Indywidualne w BnO termin: 15.09 .2001
K-18
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 55:27
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 59:27
Maj Ewa 83Flota Gdynia 59:55
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 69:22
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 78:41
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 81:25
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 61:26
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 67:03
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 70:35
M-18
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 58:07
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 59:24
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 59:56
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 68:38
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 70:46
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 73:43
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 86:49
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 89:43
Banach Robert 74Grunwald Poznań 89:44
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies