Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP w Krótkodystansowym BnO termin: 14.09 .2001
K-18
Richter Karolina 84Flota Gdynia 27:12
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 27:13
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia 27:17
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 30:45
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 34:24
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 37:39
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 26:37
Depta Monika 70Flota Gdynia 26:52
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 27:47
M-18
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 25:37
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 26:56
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 27:19
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 26:09
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 26:59
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 31:12
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 26:23
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 26:25
Banach Robert 74Grunwald Poznań 27:21
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKonkol-Klimczak WiolettaKotkowiak BartoszKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWinczewska BeataWojciechowski KrzysztofWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŁupicka AgnieszkaŻyborska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies