Polski Związek Orientacj Sportowej
VII OOM termin: 28.07-1.08 .2001
K-16 indywidualne
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 44:24
Wiśniewska Joanna 85Paulinium Jelenia Góra 47:45
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 50:14
K-16 krótkodystansowe
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 21:32
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 23:12
Hołoga Natalia 85Grunwald Poznań 23:51
K-JM sztafety
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław
Matuszczak Anna 86Grunwald Poznań 113:27
Hołoga Natalia 85
Kosińska Maria 85
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 114:01
Karasek Natalia 86
Sabak Magdalena 86Gwardia Warszawa 115:57
Najman Natalia 88
Kosińska Małgorzata 86
M-16 indywidualne
Marcinkiewicz Grzegorz 85Jedynka Nowy Dwór Maz. 44:48
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 48:34
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 49:12
M-16 krótkodystansowe
Gajkowski Bartosz 85Wawel Kraków 20:07
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 20:26
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 21:03
M-JM sztafety
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław
Dratwa Adam 86Śląsk Wrocław 104:11
Weber Michał 85
Patyk Mariusz 85Grunwald Poznań 104:27
Kaczmarek Jakub 85
Ławniczak Dawid 86
Baran Adam 85Jedynka Nowy Dwór Maz. 105:16
Rydliński Bartosz 85
Marcinkiewicz Grzegorz 85
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies