Polski Związek Orientacj Sportowej
VII OOM termin: 28.07-1.08 .2001
K-16 indywidualne
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 44:24
Wiśniewska Joanna 85Paulinium Jelenia Góra 47:45
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 50:14
K-16 krótkodystansowe
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra 21:32
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 23:12
Hołoga Natalia 85Grunwald Poznań 23:51
K-JM sztafety
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław
Matuszczak Anna 86Grunwald Poznań 113:27
Hołoga Natalia 85
Kosińska Maria 85
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 114:01
Karasek Natalia 86
Sabak Magdalena 86Gwardia Warszawa 115:57
Najman Natalia 88
Kosińska Małgorzata 86
M-16 indywidualne
Marcinkiewicz Grzegorz 85Jedynka Nowy Dwór Maz. 44:48
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 48:34
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 49:12
M-16 krótkodystansowe
Gajkowski Bartosz 85Wawel Kraków 20:07
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 20:26
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 21:03
M-JM sztafety
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław
Dratwa Adam 86Śląsk Wrocław 104:11
Weber Michał 85
Patyk Mariusz 85Grunwald Poznań 104:27
Kaczmarek Jakub 85
Ławniczak Dawid 86
Baran Adam 85Jedynka Nowy Dwór Maz. 105:16
Rydliński Bartosz 85
Marcinkiewicz Grzegorz 85
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies