Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI MP w Długodystansowym BnO termin: 8.04 .2001
K-18
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 77:33
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 77:45
Maj Ewa 83Flota Gdynia 81:52
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 102:25
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 115:46
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 122:41
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 110:12
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 115:50
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 123:57
M-18
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 93:41
Załęski Marcin 84Logistyk Ostróda 98:16
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 98:47
M-20
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 106:29
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 109:51
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 111:38
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 126:03
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 128:12
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 135:45
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies