Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Sztafetowym BnO termin: 13.09.1981
juniorki
Wieszczeczyńska Alicja 63Start Leszno 107:49
Marek Renata 64
Tomczyk Aleksandra 64
Cieślak Barbara 64Zamonit Katowice 114:57
Kuczka Małgorzta 64
Nowak Małgorzata 63
Schmidt E Start Leszno 121:59
Walczewska Małgorzata 65
Donaj Anna 65
juniorzy
Parfianowicz Marcin 63Warszawianka 97:35
Wołowczyk Marek 63
Wołek Andrzej 64
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 100:17
Kozłowski Jacek 63
Dutkowski Adam 63
Czajkowski Piotr 64Zamonit Katowice 102:28
Dastyk A
Lach Janusz 63
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 124:42
Motała Hanna 60
Walenciak Alicja 63
Makulska Alicja 58OKS Otwock 130:00
Żebrowska Marzena 62
Piekarz Izabela 57
Łuczak Danuta 61Stal-WZTSP Warszawa 134:47
Piegat Ewa 44
Józefowicz A
seniorzy
Konstanciak Andrzej 59Wawel Kraków 141:37
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Smeja Wiesław 62Start Gdańsk 154:30
Porzycz Jerzy 61
Parzewski Jerzy 52
Braun Paweł 53Calisia Kalisz 160:36
Szymański Lech 62
Kmieciński Jarosław 62
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies