Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI MP w Nocnym BnO termin: 22-24.09 .2000
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 47:44
Czajka Izabela 82OKS Otwock 52:46
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 59:46
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 70:31
Goździk Monika 80Wawel Kraków 74:16
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 76:02
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 63:04
Depta Monika 70Flota Gdynia 67:30
Socha Beata 73Flota Gdynia 72:12
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 56:39
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 56:42
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 57:53
M-20
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 67:55
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 70:03
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 71:50
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 81:37
Motała Michał 61Flota Gdynia 90:16
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 90:47
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies