Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIII MP w Sztafetowym BnO termin: 9-10.09 .2000
K
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 124:42
Kruczek Barbara 81
Szczurek Katarzyna 80
Słomska Hanna 64Flota Gdynia 125:45
Konkol Wioletta 80
Socha Beata 73
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 132:05
Kamińska Jolanta 78
Krasuska Klara 81
K-J
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 97:51
Wrzosek Małgorzata 83
Florkiewicz Marta 82
Kreja Anna 84Śląsk Wrocław 103:44
Weber Anna 83
Dębska Anna 83
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 106:59
Księżopolska Magdalena 82
Kosińska Dorota 84
M
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 128:03
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 129:37
Nowicki Krzysztof 81
Porzycz Janusz 73
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 133:41
Dwojak Wojciech 81
Krafczyk Rafał 74
M-J
Banakiewicz Adam 84Śląsk Wrocław 124:10
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 124:18
Sokalski Dariusz 84
Sokalski Krzysztof 82
Patejko Przemysław 82Gwardia Warszawa 129:20
Przybyła Leszek 83
Socha Marek 84
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies