Polski Związek Orientacj Sportowej
I MP w Parkowym BnO termin: 13.05 .2000
K-16
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 11:42
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 12:01
Richter Karolina 84Flota Gdynia 13:54
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 13:18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 14:38
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 15:12
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 15:02
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 16:27
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 17:48
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 12:56
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 14:10
Brózdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 14:48
M-16
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 9:13
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 10:37
Załęski Marcin 84Orkan Ostróda 11:13
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 11:48
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 12:19
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 12:25
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 12:17
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 12:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 13:32
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 12:10
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 12:28
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 12:50
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies