Polski Związek Orientacj Sportowej
XX MP w Długodystansowym BnO termin: 16.04 .2000
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 89:34
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 101:13
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 101:22
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 127:06
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 132:17
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 135:28
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 108:25
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 119:37
Socha Beata 73Flota Gdynia 124:23
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 101:54
Syc Piotr 82Oleśniczanka 105:43
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 106:02
M-20
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 115:48
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 116:30
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 117:47
M-21
Mikusiński Dariusz 73Grunwald Poznań 138:34
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 138:47
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 142:11
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies