Polski Związek Orientacj Sportowej
IX MP w Krótkodystansowym BnO termin: 24-26.09 .1999
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 29:59
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 29:04
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 29:25
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 32:24
Goździk Monika 80Wawel Kraków 33:06
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 35:22
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 28:22
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 29:47
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 31:40
M-18
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 22:37
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 24:21
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 25:04
M-20
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 29:32
Richert Marcin 79Flota Gdynia 30:18
Szymerowski Artur 79Flota Gdynia 32:42
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 27:32
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 27:59
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 29:04
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies