Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Indywidualne w BnO termin: 12.09.1981
K-15
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 52:58
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 61:41
Wysocka Anna 66OKS Otwock 67:52
K-17
Kociszewska Dorota 64OKS Otwock 73:25
Adamek Mariola 63Start Iława 78:06
Wachnik Elzbieta 64OKS Otwock 79:56
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 70:38
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 71:37
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 74:19
M-15
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 50:32
Olszanka Artur 66OKS Otwock 54:19
Świnoga Waldemar 65Start Tomaszów 57:04
M-17
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 56:45
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock 60:00
Dutkowski Adam 63Start Leszno 60:42
M-19
Kmieciński Jarosław 62Calisia Kalisz 74:09
Bakun Leszek 61Start Olsztyn 77:55
Dyzio Włodzimierz 61Syrenka Warszawa 79:35
M-21
Olech Andrzej 59Start Lublin 80:09
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 83:24
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 83:29
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a