Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Indywidualne w BnO termin: 12.09.1981
K-15
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 52:58
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 61:41
Wysocka Anna 66OKS Otwock 67:52
K-17
Kociszewska Dorota 64OKS Otwock 73:25
Adamek Mariola 63Start Iława 78:06
Wachnik Elzbieta 64OKS Otwock 79:56
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 70:38
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 71:37
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 74:19
M-15
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 50:32
Olszanka Artur 66OKS Otwock 54:19
Świnoga Waldemar 65Start Tomaszów 57:04
M-17
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 56:45
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock 60:00
Dutkowski Adam 63Start Leszno 60:42
M-19
Kmieciński Jarosław 62Calisia Kalisz 74:09
Bakun Leszek 61Start Olsztyn 77:55
Dyzio Włodzimierz 61Syrenka Warszawa 79:35
M-21
Olech Andrzej 59Start Lublin 80:09
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 83:24
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 83:29
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies