Polski Związek Orientacj Sportowej
V OOM termin: 13-17.07 .1999
K-16 klasyk
Maj Ewa 83Flota Gdynia 33:17
Kosińska Dorota 84Przyszłość Warszawa 33:31
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 33:58
K-16 krótki
Kosińska Dorota 84Przyszłość Warszawa 23:00
Maciorowska Ewa 84Śląsk Wrocław 24:03
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 24:09
K-JM sztafety
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 80:51
Maciorowska Ewa 84
Koślacz Julia 84
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 87:16
Fietko Monika 84
Ślusarczyk Joanna 84
Trojecka Marta 83Przyszłość Warszawa 90:45
Stasiak Katarzyna 84
Kosińska Dorota 84
M-16 klasyk
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 38:10
Bzdawski Maciej 83Oleśniczanka 39:11
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 40:12
M-16 krótki
Załęski Marcin 85Orkan Logistyk Ostróda 23:19
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 23:40
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 24:07
M-JM sztafety
Ziółko Piotr 83Wawel Kraków 101:59
Bobowski Tomasz 84
Warmuz Łukasz 83
Małaniak Tomasz 84Oleśniczanka 102:47
Mikołjczyk Piotr 84
Bzdawski Maciej 83
Lorek Przemysław 84Śląsk Wrocław 104:17
Mikołajczyk Piotr 84
Krawczyk Maciej 83
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies