Polski Związek Orientacj Sportowej
V OOM termin: 13-17.07 .1999
K-16 klasyk
Maj Ewa 83Flota Gdynia 33:17
Kosińska Dorota 84Przyszłość Warszawa 33:31
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 33:58
K-16 krótki
Kosińska Dorota 84Przyszłość Warszawa 23:00
Maciorowska Ewa 84Śląsk Wrocław 24:03
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 24:09
K-JM sztafety
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 80:51
Maciorowska Ewa 84
Koślacz Julia 84
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 87:16
Fietko Monika 84
Ślusarczyk Joanna 84
Trojecka Marta 83Przyszłość Warszawa 90:45
Stasiak Katarzyna 84
Kosińska Dorota 84
M-16 klasyk
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 38:10
Bzdawski Maciej 83Oleśniczanka 39:11
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 40:12
M-16 krótki
Załęski Marcin 85Orkan Logistyk Ostróda 23:19
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 23:40
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 24:07
M-JM sztafety
Ziółko Piotr 83Wawel Kraków 101:59
Bobowski Tomasz 84
Warmuz Łukasz 83
Małaniak Tomasz 84Oleśniczanka 102:47
Mikołjczyk Piotr 84
Bzdawski Maciej 83
Lorek Przemysław 84Śląsk Wrocław 104:17
Mikołajczyk Piotr 84
Krawczyk Maciej 83
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies