Polski Związek Orientacj Sportowej
XXII MP w Sztafetowym BnO termin: 13.06 .1999
K
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 143:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Goździk Monika 80Wawel Kraków 147:34
Karnia Anna 80
Bączek Barbara 72
Socha Beata 73Flota Gdynia 149:31
Konkol Wioletta 80
Depta Monika 70
K-J
Mikulec Monika 81Wawel Kraków 135:51
Kruczek Barbara 81
Bator Ewelina 82
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 146:50
Białkowska Paulina 82
Florkowska Marta 82
Olech Dorota 82Flota Gdynia 152:09
Maj Ewa 83
Lubocka Małgorzata 81
M
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 169:25
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 171:05
Moszkowicz Paweł 67
Ślusarczyk Tomasz 74
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 179:32
Mikusiński Dariusz 73
Stachwiak Maciej 79
M-J
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 131:41
Grabowski Maciej 81
Nowicki Krzysztof 81
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 137:54
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Patejko Przemysław 82Przyszłość Warszawa 145:53
Ludwiszewski Dariusz 81
Parzych Michał 81
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a