Polski Związek Orientacj Sportowej
Medale z imprez mistrzowskich międzynarodowych
MedalMedalista RokTyp biegu
Agnieszka Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC),Słowacja
2017 klasyczny
Piotr Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Słowacja
2017 sprint
Aleksandra Hornik
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Szwajcaria
2016 middle
Kinga Królik
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sprint
Marcin Biederman, Kacper Kuca, Fryderyk Pryjma
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sztafeta
Kinga Królik, Agnieszka Cych, Zuzanna Morawska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sztafeta
Zuzanna Morawska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 klasyczny
Jakub Jaroszek
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 middle
Artur Żebrowski, Jakub Jaroszek, Bartosz Nowak
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 sztafeta
Aleksandra Oleszek, Agnieszka Lisewska, Natalia Brejnak
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 sztafeta
Piotr Parfianowicz
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Borovets - Bułgaria
2014 sprint
Aleksandra Hornik, Zuzanna Wańczyk, Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sztafeta
Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sprint
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sprint
Krzysztof Wolowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 klasyczny
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 sprint
Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 sprint
Piotr Parfianowicz
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Hradec Králové, Czechy
2013 klasyczny
Anna Kamińska
Mistrzostwa Świata w RJnO (WMTBOC) Węgry
2012 sprint
Radosław Piotrowski, Łukasz Wiśniewski, Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sztafeta
Angelika Maciejewska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 klasyczny
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 klasyczny
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Angelika Maciejewska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Anna Kamińska
Mistrzostwa Europy w RJnO (EMTBOC), Rosja 17-25.09.2011
2011 sprint
Anna Kamińska
Mistrzostwa Świata w RJnO (WMTBOC), Włochy 20-28.08.2011
2011 middle
Piotr Parfianowicz, Rafał Podziński, Michał Olejnik
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC) Polska 2-9.07.2011
2011 sztafeta
Robert Niewiedziała
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-26.06.2011
2011 klasyczny
Parfianowicz Piotr
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-26.06.2011
2011 sprint
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-36.06.2011
2011 sprint
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Montalegre, Portugal, 11 - 17 July
2010 klasyczny
Anna Kamińska
World MTB Orienteering Championships, Montalegre, Portugal, 11 - 17 July
2010 sprint
Hanna Wiśniewska
Junior World Orienteering Championships 2010, Denmark
2010 sprint
Monika Gajda
Junior World Orienteering Championships 2010, Denmark
2010 sprint
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 sprint
Natalia Ewiak, Hanna Klimkowska, Anna Morawska W-18
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 sztafeta
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 klasyczny
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2009, Serbia
2009 klasyczny
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Denmark, 22-28 June
2009 klasyczny
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Denmark, 22-28 June
2009 middle
Piotr Parfianowicz H-16
European Youth Orienteering Championship 2008, Switzerland, Solothurn
2008 sprint
Michał Olejnik H-16
European Youth Orienteering Championship 2008, Switzerland, Solothurn
2008 klasyczny
Sebastian Wojtynek, Karol Myszkowski, Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Ostróda, Poland, 24-31 August
2008 sztafeta
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Ostróda, Poland, 24-31 August
2008 middle
Monika Gajda D-18
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Hanna Wiśniewska D-18
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Małgorzata Wicha D-16
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Bartosz Pawlak
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO, Słowenia 29.06-02.07.2006
2006 klasyczny
Maciej Hewelt
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO, Słowenia 29.06-02.07.2006
2006 sprint
Zespół: Alicja Ewiak, Natalia Najman, Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Czechy 23-26.06.2005
2005 sztafeta
Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Czechy 23-26.06.2005
2005 sprint
Zespół: Agnieszka Grzelak, Weronika Machowska, Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 sztafeta
Filip Mazurek
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 klasyczny
Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 sprint
Iwona WICHA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 sprint
Agata KARWATKA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 klasyczny
Michał WEBER
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 klasyczny
Karolina RICHERT
Mistrzostwa Europy Juniorów, Gdynia 20-23.06.02
2002 sprint
Marek SOCHA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Gdynia 20-23.06.02
2002 klasyczny
Wojciech KOWALSKI
Mistrzostwa Świata Juniorów, Hiszpania 5-14.07.02
2002 klasyczny
Zespół: GRABOWSKI, RICHERT, PARZEWSKI, DWOJAK
Akademickie Mistrzostwa Świata, Bułgaria 19-25.08.02
2002 sztafeta
zespół (M. Grabowski, W. Kowalski, W. Dwojak)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Węgry 9-15.07.01
2001 sztafeta
Anna GÓRNICKA-ANTONOWICZ
Puchar Europy Seniorów, Ukraina
2000 krótki
Robert BANACH
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
Janusz GLISZCZYŃSKI
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
Ewa KOZŁOWSKA
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
zespół (Małgorzata STANKIEWICZ, Aneta JABŁOŃSKA, Ewa KOZŁOWSKA)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 sztafeta
zespół (Robert BANACH, Dariusz MIKUSIŃSKI, Janusz PORZYCZ)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Włochy 28.06-3.07.93
1993 sztafeta
Barbara BĄCZEK
Mistrzostwa Świata Juniorów, Finlandia 13-17.07.1992
1992 krótki
Barbara BĄCZEK
Mistrzostwa Świata Juniorów, Finlandia 13-17.07.92
1992 klasyczny
Janusz PORZYCZ
Mistrzostwa Świata Juniorów, Berlin
1991 krótki
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies