Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2011-76-1987-DLŚ Rędzin BnO 2011 1:5.000
2011-75-1986-DLŚ Park Grabiszyński BnO 2011 1:5.000
2011-74-1985-DLŚ Smoczy Las BnO 2011 1:7.500
2011-73-1984-DLŚ Szaniec Szwedzki BnO 2011 1:2500
2011-72-1983-DLŚ Park Południowy BnO 2011 1:4.000
2011-71-1982-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-70-1946-MAZ Pole Mokotowskie BnO 2011 1:4.000
2011-68-1702-WLP Krzywiń-Strzelnica BnO 2011 1:10.000
2011-67-1701-ZPM Dębosz BnO 2011 1:10.000
2011-66-1700-ZPM Leśna Klasa (Świerczyna) BnO 2011 1:10.000
2011-65-1699-W-M Tabórz BnO 2011 1:10.000
2011-64-1698-LBS Orientpark - Przewóz BnO 2011 1:4.000
2011-63-1697-LBS Orientpark - Cygańskie Góry BnO 2011 1:10.000
2011-62-1696-PDL Krzemienne Góry BnO 2011 1:10.000
2011-61-1695-MŁP Psary BnO 2011 1:10.000
2011-60-1694-ŚLS Gliwice-Las Żorek RJNO RJnO 2011 1:10.000
2011-59-1693-MAZ Zagórze BnO 2011 1:10.000
2011-58-1692-ŚLS Trial na Błoniach BnO 2011 1:5.000
2011-57-1691-ŚLS Wilkowice 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-56-1690-ŚLS Magurka 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-55-1689-ŚLS Żyrafa BnO 2011 1:4.000
2011-54-1688-K-P Przysiek BnO 2011 1:10.000
2011-53-1687-LBS Garnizon Wędrzyn BnO 2011 1:7.500
2011-52-1686-LBS Czerwony Potok-Źródła BnO 2011 1:10.000
2011-51-1685-SLS Krępa 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-50-1684-ŚLS Podzamcze 2011 BnO 2011 1:7.500
2011-49-1683-ZPM Człopa-Hala BnO 2011 1:3000
2011-48-1682-ZPM Człopa BnO 2011 1:10.000
2011-47-1681-DLŚ Koralowa Ścieżka 2 BnO 2011 1:10.000
2011-46-1680-DLŚ Jelenia Góra -Stare Miasto BnO 2011 1:3.000
2011-45-1679-DLŚ Droga pod Reglami 2 BnO 2011 1:10.000
2011-44-1678-POM Rzepnica - Leśniczówka BnO 2011 1:10.000
2011-43-1677-POM Rzepnica - Zachód BnO 2011 1:10.000
2011-42-1676-POM Rzepnica - Wschód BnO 2011 1:10.000
2011-41-1675-DLŚ Ślęża Południe BnO 2011 1:10.000
2011-40-1674-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-39-1673-MAZ Uroczysko Kałuszyn BnO 2011 1:10.000
2011-38-1672-MAZ Przystanek 3 BnO 2011 1:15.000
2011-37-1671-MAZ Kazuń Polski BnO 2011 1:10.000
2011-36-1670-MAZ Osiedle Młodych BnO 2011 1:4.000
2011-35-1669-MŁP Świniuszka 2011 (Śrubarnia) BnO 2011 1:10.000
2011-34-1668-ŚLS Grochowiec 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-33-1667-POM Osiedle Sportowe BnO 2011 1:7.500
2011-32-1666-ZPM Borne Sulinowo III BnO 2011 1:10.000
2011-31-1665-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2011 1:4.000
2011-30-1664-POM Wejherowo Stadion BnO 2011 1:10.000
2011-29-1663-POM Wejherowo - Kalwaria BnO 2011 1:10.000
2011-28-1662-POM Gniewowo II BnO 2011 1:10.000
2011-27-1661-POM Wejherowo Park BnO 2011 1:15.000
2011-26-1660-POM Lębork BnO 2011 1:4.000
2011-25-1659-DLŚ Dolina Bobru - Zachód BnO 2011 1:10.000
2011-24-1658-ŚLS Bażanciarnia Słoneczko Żory BnO 2011 1:7.500
2011-23-1657-ŁDZ Głaz BnO 2011 1:10.000
2011-22-1656-POM Droga Pucka BnO 2011 1:10.000
2011-21-1655-POM Kąpino BnO 2011 1:15.000
2011-20-1654-POM Bliza BnO 2011 1:4.000
2011-19-1653-OPL Tęczynów RJnO 2011 1:17.500
2011-18-1652-MAZ Meran 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-17-1651-POM Garczyn 2 - Południe BnO 2011 1:10.000
2011-16-1650-POM Garczyn 2 - Północ BnO 2011 1:10.000
2011-15-1649-POM Garczyn Ośrodek BnO 2011 1:4.000
2011-14-1648-ZPM Nowe Laski BnO 2011 1:10.000
2011-13-1647-WM Lidzbark Miasto BnO 2011 1:4.000
2011-12-1646-WM Bryńskie Rewiry BnO 2011 1:10.000
2011-11-1645-ŚLS Racibórz - Park Zamkowy BnO 2011 1:5.000
2011-10-1644-MŁP Pogwizdów 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-09-1643-MŁP Kopaliny 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-08-1642-MŁP Nowy Wiśnicz - Zamek 2011 BnO 2011 1:4.000
2011-07-1641-DLŚ Orientpark - Zamek Kliczków BnO 2011 1:2.000
2011-06-1640-DLŚ Bolesławiec - Rynek 2 BnO 2011 1:4.000
2011-05-1639-DLŚ Orientpark - Osieczów BnO 2011 1:7.500
2011-04-1638-DLŚ Orientpark - Osiecznica BnO 2011 1:10.000
2011-03-1637-ŚLS Jastrzębie Zdrój Kyndra 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-02-1636-ŁDZ Uroczysko Augustów BnO 2011 1:3.000
2011-01-1635-ŁDZ Widzewski Lasek BnO 2011 1:4.500
2010-78-2114-PDK Zielona Dolina BnO 2010 1:1.500
2010-77-2113-PDK Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej BnO 2010 1:1.000
2010-76-2112-PDK Szkoła w Jaworniku Polskim BnO 2010 1:500
2010-75-2111-PDK Szkoła w Gaci BnO 2010 1:1.000
2010-74-2110-PDK MOK w Przeworsku BnO 2010 1:2.000
2010-73-2035-ŚLS Czeladź - Park Grabek BnO 2010 1:4.000
2010-72-2060-ŁDZ Hotel Wodnik BnO 2010 1:10.000
2010-71-2059-POM OW Promyk BnO 2010 1:1.000
2010-70-2030-DLŚ Las Ratyński MTBO RJnO 2010 1:15.000
2010-69-1981-DLŚ Park Skowroni BnO 2010 1:4.000
2010-68-1634-ŁDZ Ośrodek Dresso BnO 2010 1:4.000
2010-67-1633-MAZ WAT SWF BnO 2010 1:4.000
2010-66-1632-ŁDZ Barkowice Mokre BnO 2010 1:15.000
2010-65-1631-ZPM Osiedle Budowo BnO 2010 1:3500
2010-64-1630-WM Bauda BnO 2010 1:10.000
2010-63-1629-WM Uroczysko Kołatek 2 BnO 2010 1:10.000
2010-62-1628-OPL Las Kłodnicki RJnO 2010 1:15.000
2010-61-1627-OPL Zdzieszowice - Stare Osiedle BnO 2010 1:4.500
2010-60-1626-W-M Kurojady BnO 2010 1:15.000
2010-59-1625-W-M OW Pod Lipami BnO 2010 1:1500
2010-58-1624-MAZ Józefów BnO 2010 1:10.000
2010-57-1623-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2010 1:10.000
2010-56-1622-WLP Dąbrówka Kościelna BnO 2010 1:10.000
2010-55-1621-WLP Golęcin BnO 2010 1:10.000
2010-54-1620-LBL Białka Namule BnO 2010 1:10.000
poprzednie12345678 [9]101112131415161718192021222324252627następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bajger JanBanach RobertCwalina KarolFaron JuiaGorczyca MariaGórnicka-Antonowicz AnnaGawrysiak MaurycyKierebińska PaulinaKosińska MariaMientki SebastianMaciejewska KatarzynaNawrocik JakubStradowski MarcelŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies