Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2012-94-2116-PDK Park Jedności Polonii z Macierzą BnO 2012 1:2.000
2012-93-2070-OPL Głuchołazy-Zdrój BnO 2012 1:5.000
2012-92-2069-POM Chojnice - Jezioro Bardze BnO 2012 1:10.000
2012-91-2035-MŁP Park Decjusza BnO 2012 1:2.500
2012-90-2034-DLŚ Wrocław - Park Zachodni MTBO RJnO 2012 1:5.000
2012-89-2032-DLŚ Las Smoczy MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-88-2023-DLŚ Lasy Siechnickie MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-87-2022-MŁP Fort 15 - Pszorna BnO 2012 1:2.000
2012-86-1994-DLŚ Lasek Sołtysowicki BnO 2012 1:5.000
2012-85-1992-DLŚ Partynice BnO 2012 1:4.000
2012-84-1991-DLŚ Grobla Bartoszowicka BnO 2012 1:4.000
2012-83-1990-DLŚ Wyspy Tumskie BnO 2012 1:4.000
2012-82-1980-ŁDZ Poligon UKS Orientuś BnO 2012 1:4.000
2012-81-1952-MAZ SGGW BnO 2012 1:4.000
2012-80-1951-MAZ Sejm BnO 2012 1:4.000
2012-79-1950-MAZ Park Szymańskiego BnO 2012 1:4.000
2012-78-1949-MAZ Metro Ursynów BnO 2012 1:4.000
2012-77-1948-MAZ Dolinka Służewska BnO 2012 1:4.000
2012-76-1947-MAZ Agrykola BnO 2012 1:4.000
2012-75-1777-LBS Stary Dworek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-74-1776-LBS Trzebiszewo BnO 2012 1:10.000
2012-73-1775-LBS Spalona Leśniczówka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-72-1774-MAZ Solec BnO 2012 1:4.000
2012-71-1773-MAZ Wesoła 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-70-1772-ŁDZ Załęcze-Nadwarciański Gród BnO 2012 1:4.000
2012-69-1771-ŁDZ Załęcze Małe-Góry BnO 2012 1:10.000
2012-68-1770-ŁDZ Załęcze Małe-Bugajowe Góry BnO 2012 1:10.000
2012-67-1769-SLS Czyżowice Lesniczówka BnO 2012 1:10.000
2012-66-1768-ŁDZ Park w Młynku BnO 2012 1:4.000
2012-65-1767-ŁDZ Rydzyny Wschód 2 BnO 2012 1:10.000
2012-64-1766-DLŚ Wołów Rynek BnO 2012 1:4.000
2012-63-1765-DLŚ Droga Murzycka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-62-1764-ŚLS Lubomia BnO 2012 1:10.000
2012-61-1763-WLP Podgaje BnO 2012 1:10.000
2012-60-1762-W-M Olsztynek Skansen RJnO RJnO 2012 1:5.000
2012-59-1761-W-M Czarci Jar RJnO RJnO 2012 1:15.000
2012-58-1760-MAZ Fort Beniaminów RJnO BnO 2012 1:10.000
2012-57-1759-WLP Goraj Zamek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-56-1758-PDK Nad Sanem - Linia Mołotowa BnO 2012 1:10.000
2012-55-1757-PDK Fort IXa "Pod Krzyżem" BnO 2012 1:10.000
2012-54-1756-ŚLS Sławków - Dębowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-53-1755-POM Kwidzyn-Południe BnO 2012 1:15.000
2012-52-1754-POM Kwidzyn-Zamek BnO 2012 1:4.000
2012-51-1753-POM Sadlinki BnO 2012 1:15.000
2012-50-1752-MŁP Skansen i Miasteczko Galicyjskie 2012 BnO 2012 1:3.000
2012-49-1751-MŁP Las Chełmiecki 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-48-1750-DLŚ Dolina Bobru 2 BnO 2012 1:10.000
2012-47-1749-DLŚ Jelenia Góra - Stare Miasto 2 BnO 2012 1:3.000
2012-46-1748-DLŚ Paulinum IV BnO 2012 1:10.000
2012-45-1747-POM U Elki BnO 2012 1:10.000
2012-44-1746-POM Zamkowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-43-1745-POM Lasy Mirachowskie BnO 2012 1:10.000
2012-42-1744-MŁP Tymbark - Góra Zęzów BnO 2012 1:7.500
2012-41-1743-MŁP Stara Wieś - Ośrodek BnO 2012 1:7.500
2012-40-1742-MŁP Paproć - Krzyż Milenijny BnO 2012 1:10.000
2012-39-1741-ŚLS Prochownia 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-38-1740-ŚLS Ryczów-Strażnica BnO 2012 1:7.500
2012-37-1739-DLŚ Ślęża-Będkowice BnO 2012 1:10.000
2012-36-1738-DLŚ Ślęża-Sulistrowiczki BnO 2012 1:10.000
2012-35-1737-KP Czernica BnO 2012 1:10.000
2012-34-1736-ŚLS Wodzisław Śląski-Balaton 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-33-1735-ŚLS Jastrzębie-Zdrój ZSZ 2012 BnO 2012 1:4.000
2012-32-1734-ŚLS Jastrzębie-Zdrój OWN 2012 BnO 2012 1:7.500
2012-31-1733-ZPM Oczko Ani BnO 2012 1:5.000
2012-30-1732-ŁDZ Stoki - Park Zaruskiego BnO 2012 1:4.000
2012-29-1731-ŁDZ Lublinek Las BnO 2012 1:10.000
2012-28-1730-ŁDZ Poligon Brus BnO 2012 1:10.000
2012-27-1729-MŁP Stary Sącz - Miasto BnO 2012 1:5.000
2012-26-1728-POM Młynki BnO 2012 1:7.500
2012-25-1727-DLŚ Duszniki Zdrój Miasto RJnO 2012 1:5.000
2012-24-1726-DLŚ Lasówka BnO 2012 1:10.000
2012-23-1725-OPL Park Wolności BnO 2012 1:4.000
2012-22-1724-OPL Saper Brzeg BnO 2012 1:7.500
2012-21-1723-WLP Dąbrówka Kościelna 2 BnO 2012 1:10.000
2012-20-1722-WLP Malta Park BnO 2012 1:4.000
2012-19-1721-WLP Dziewicza Góra II BnO 2012 1:10.000
2012-18-1720-DLŚ Jamrozowa Polana BnO 2012 1:15.000
2012-17-1719-ŁDZ Groty Nadgórzyckie BnO 2012 1:10.000
2012-16-1718-ŁDZ Biała Gać BnO 2012 1:10.000
2012-15-1717-ŁDZ Osiedle Niebrów BnO 2012 1:4.000
2012-14-1716-ZPM Pańska Góra BnO 2012 1:10.000
2012-13-1715-MAZ Regut 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-12-1714-POM Witomino 3 BnO 2012 1:7.500
2012-11-1713-MAZ Sterani 2 (TP i JP) BnO 2012 1:5.000
2012-10-1712-MAZ Przystanek 4 BnO 2012 1:10.000
2012-09-1711-MAZ Puszcza Biała-Orło BnO 2012 1:10.000
2012-08-1710-DLŚ Orientpark - Osieczów 2 BnO 2012 1:15.000
2012-07-1709-DLŚ Orientpark - Sahara BnO 2012 1:10.000
2012-06-1708-DLŚ Bolesławiec - Rynek 3 BnO 2012 1:4.000
2012-05-1707-PDL Osiedle Pietrasze RJnO 2012 1:7.500
2012-04-1706-LBL Park Czartoryskich BnO 2012 1:4.000
2012-03-1705-DLŚ Góra Skarbców BnO 2012 1:3.500
2012-02-1704-DLŚ Trzebnica - Stare Miasto BnO 2012 1:3000
2012-01-1703-PDL Nadleśnictwo Poczopek BnO 2012 1:15.000
2011-94-2115-PDK Żaby BnO 2011 1:10.000
2011-93-2068-DLŚ Zobák BnO 2011 1:10.000
2011-92-2067-DLŚ Stará kaple BnO 2011 1:10.000
2011-91-2066-DLŚ Bochniak BnO 2011 1:10.000
2011-90-2065-WM Osiedle Dajtki 3 BnO 2011 1:3.000
2011-89-2064-WM Promyczek BnO 2011 1:500
poprzednie1234567 [8]9101112131415161718192021222324252627następne
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies