Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2012-37-1739-DLŚ Ślęża-Będkowice BnO 2012 1:10.000
2012-36-1738-DLŚ Ślęża-Sulistrowiczki BnO 2012 1:10.000
2012-35-1737-KP Czernica BnO 2012 1:10.000
2012-34-1736-ŚLS Wodzisław Śląski-Balaton 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-33-1735-ŚLS Jastrzębie-Zdrój ZSZ 2012 BnO 2012 1:4.000
2012-32-1734-ŚLS Jastrzębie-Zdrój OWN 2012 BnO 2012 1:7.500
2012-31-1733-ZPM Oczko Ani BnO 2012 1:5.000
2012-30-1732-ŁDZ Stoki - Park Zaruskiego BnO 2012 1:4.000
2012-29-1731-ŁDZ Lublinek Las BnO 2012 1:10.000
2012-28-1730-ŁDZ Poligon Brus BnO 2012 1:10.000
2012-27-1729-MŁP Stary Sącz - Miasto BnO 2012 1:5.000
2012-26-1728-POM Młynki BnO 2012 1:7.500
2012-25-1727-DLŚ Duszniki Zdrój Miasto RJnO 2012 1:5.000
2012-24-1726-DLŚ Lasówka BnO 2012 1:10.000
2012-23-1725-OPL Park Wolności BnO 2012 1:4.000
2012-22-1724-OPL Saper Brzeg BnO 2012 1:7.500
2012-21-1723-WLP Dąbrówka Kościelna 2 BnO 2012 1:10.000
2012-20-1722-WLP Malta Park BnO 2012 1:4.000
2012-19-1721-WLP Dziewicza Góra II BnO 2012 1:10.000
2012-18-1720-DLŚ Jamrozowa Polana BnO 2012 1:15.000
2012-17-1719-ŁDZ Groty Nadgórzyckie BnO 2012 1:10.000
2012-16-1718-ŁDZ Biała Gać BnO 2012 1:10.000
2012-15-1717-ŁDZ Osiedle Niebrów BnO 2012 1:4.000
2012-14-1716-ZPM Pańska Góra BnO 2012 1:10.000
2012-13-1715-MAZ Regut 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-12-1714-POM Witomino 3 BnO 2012 1:7.500
2012-11-1713-MAZ Sterani 2 (TP i JP) BnO 2012 1:5.000
2012-10-1712-MAZ Przystanek 4 BnO 2012 1:10.000
2012-09-1711-MAZ Puszcza Biała-Orło BnO 2012 1:10.000
2012-08-1710-DLŚ Orientpark - Osieczów 2 BnO 2012 1:15.000
2012-07-1709-DLŚ Orientpark - Sahara BnO 2012 1:10.000
2012-06-1708-DLŚ Bolesławiec - Rynek 3 BnO 2012 1:4.000
2012-05-1707-PDL Osiedle Pietrasze RJnO 2012 1:7.500
2012-04-1706-LBL Park Czartoryskich BnO 2012 1:4.000
2012-03-1705-DLŚ Góra Skarbców BnO 2012 1:3.500
2012-02-1704-DLŚ Trzebnica - Stare Miasto BnO 2012 1:3000
2012-01-1703-PDL Nadleśnictwo Poczopek BnO 2012 1:15.000
2011-94-2115-PDK Żaby BnO 2011 1:10.000
2011-93-2068-DLŚ Zobák BnO 2011 1:10.000
2011-92-2067-DLŚ Stará kaple BnO 2011 1:10.000
2011-91-2066-DLŚ Bochniak BnO 2011 1:10.000
2011-90-2065-WM Osiedle Dajtki 3 BnO 2011 1:3.000
2011-89-2064-WM Promyczek BnO 2011 1:500
2011-88-2063-WM Piecki - Osiedle BnO 2011 1:4.000
2011-87-2062-WM Las Miejski Olsztyn - Strzelnica BnO 2011 1:10.000
2011-86-2034-MŁP Park Krakowski BnO 2011 1:2.000
2011-85-2031-DLŚ Las Rędziński MTBO RJnO 2011 1:15.000
2011-84-2027-DLŚ Wilczyn MTBO RJnO 2011 1:15.000
2011-83-2021-DLŚ Świerzów BnO 2011 1:4.000
2011-82-2020-DLŚ Oborniki Śląskie - Grzybek BnO 2011 1:4.000
2011-81-2018-DLŚ Park Kasprowicza BnO 2011 1:4.000
2011-80-2017-DLŚ Górskie Kilimandżaro BnO 2011 1:750
2011-79-2016-DLŚ Wrocław Rynek BnO 2011 1:1500
2011-78-1989-DLŚ Park Andersa BnO 2011 1:2500
2011-77-1988-DLŚ Lasek Pilczycki BnO 2011 1:5.000
2011-76-1987-DLŚ Rędzin BnO 2011 1:5.000
2011-75-1986-DLŚ Park Grabiszyński BnO 2011 1:5.000
2011-74-1985-DLŚ Smoczy Las BnO 2011 1:7.500
2011-73-1984-DLŚ Szaniec Szwedzki BnO 2011 1:2500
2011-72-1983-DLŚ Park Południowy BnO 2011 1:4.000
2011-71-1982-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-70-1946-MAZ Pole Mokotowskie BnO 2011 1:4.000
2011-68-1702-WLP Krzywiń-Strzelnica BnO 2011 1:10.000
2011-67-1701-ZPM Dębosz BnO 2011 1:10.000
2011-66-1700-ZPM Leśna Klasa (Świerczyna) BnO 2011 1:10.000
2011-65-1699-W-M Tabórz BnO 2011 1:10.000
2011-64-1698-LBS Orientpark - Przewóz BnO 2011 1:4.000
2011-63-1697-LBS Orientpark - Cygańskie Góry BnO 2011 1:10.000
2011-62-1696-PDL Krzemienne Góry BnO 2011 1:10.000
2011-61-1695-MŁP Psary BnO 2011 1:10.000
2011-60-1694-ŚLS Gliwice-Las Żorek RJNO RJnO 2011 1:10.000
2011-59-1693-MAZ Zagórze BnO 2011 1:10.000
2011-58-1692-ŚLS Trial na Błoniach BnO 2011 1:5.000
2011-57-1691-ŚLS Wilkowice 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-56-1690-ŚLS Magurka 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-55-1689-ŚLS Żyrafa BnO 2011 1:4.000
2011-54-1688-K-P Przysiek BnO 2011 1:10.000
2011-53-1687-LBS Garnizon Wędrzyn BnO 2011 1:7.500
2011-52-1686-LBS Czerwony Potok-Źródła BnO 2011 1:10.000
2011-51-1685-SLS Krępa 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-50-1684-ŚLS Podzamcze 2011 BnO 2011 1:7.500
2011-49-1683-ZPM Człopa-Hala BnO 2011 1:3000
2011-48-1682-ZPM Człopa BnO 2011 1:10.000
2011-47-1681-DLŚ Koralowa Ścieżka 2 BnO 2011 1:10.000
2011-46-1680-DLŚ Jelenia Góra -Stare Miasto BnO 2011 1:3.000
2011-45-1679-DLŚ Droga pod Reglami 2 BnO 2011 1:10.000
2011-44-1678-POM Rzepnica - Leśniczówka BnO 2011 1:10.000
2011-43-1677-POM Rzepnica - Zachód BnO 2011 1:10.000
2011-42-1676-POM Rzepnica - Wschód BnO 2011 1:10.000
2011-41-1675-DLŚ Ślęża Południe BnO 2011 1:10.000
2011-40-1674-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-39-1673-MAZ Uroczysko Kałuszyn BnO 2011 1:10.000
2011-38-1672-MAZ Przystanek 3 BnO 2011 1:15.000
2011-37-1671-MAZ Kazuń Polski BnO 2011 1:10.000
2011-36-1670-MAZ Osiedle Młodych BnO 2011 1:4.000
2011-35-1669-MŁP Świniuszka 2011 (Śrubarnia) BnO 2011 1:10.000
2011-34-1668-ŚLS Grochowiec 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-33-1667-POM Osiedle Sportowe BnO 2011 1:7.500
2011-32-1666-ZPM Borne Sulinowo III BnO 2011 1:10.000
2011-31-1665-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2011 1:4.000
poprzednie1234567 [8]9101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies