Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-008-1855-POM Łyse Góry BnO 2014 1:5.000
2014-007-1854-MAZ WDW Rewita Rynia BnO 2014 1:4.000
2014-006-1853-MAZ Jezioro Zapadliska BnO 2014 1:10.000
2014-005-1852-MAZ Jezioro Parów Karski BnO 2014 1:10.000
2014-004-1851-LBL Kleszczówka 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-003-1850-POM Zdrada 3 BnO 2014 1:15.000
2014-002-1849-DLŚ Orientpark - Świątek BnO 2014 1:10.000
2014-001-1848-POM Osiedle Piastowskie BnO 2014 1:3.000
2013-122-2124-ZPM Kościno BnO 2013 1:10.000
2013-121-2123-ZPM Bulwary Nadodrzańskie BnO 2013 1:4.000
2013-120-2122-ZPM Park Chopina BnO 2013 1:2.500
2013-119-2121-ZPM Osiedle Somosierry BnO 2013 1:4.000
2013-118-2120-ZPM Park Pomorzański BnO 2013 1:1.500
2013-117-2119-ZPM Park Żeromskiego BnO 2013 1:4.000
2013-116-2118-ZPM Park Kasprowicza BnO 2013 1:4.000
2013-114-2117-PDK SP nr 1 BnO 2013 1:1.000
2013-113-2088-ŁDZ Ośrodek YMCA BnO 2013 1:2.000
2013-112-2087-ŁDZ Obozowisko YMCA BnO 2013 1:10.000
2013-111-2090-OPL Marysieńka BnO 2013 1:10.000
2013-110-2089-OPL Nad Białką BnO 2013 1:10.000
2013-109-2086-DLŚ Kudowa-Zdrój Park BnO 2013 1:5.000
2013-108-2085-DLŚ Kudowa-Zdrój BnO 2013 1:15.000
2013-107-2084-POM Rytel BnO 2013 1:10.000
2013-106-2083-POM Mylof BnO 2013 1:15.000
2013-105-2082-LBL Konsewiczka BnO 2013 1:10.000
2013-104-2081-MŁP Skawina - Park Miejski BnO 2013 1:3.000
2013-103-2080-MŁP Gorenice BnO 2013 1:10.000
2013-102-2079-PDK Ulanów BnO 2013 1:10.000
2013-101-2078-MŁP Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna BnO 2013 1:7.500
2013-100-2077-MŁP Stary Sącz BnO 2013 1:10.000
2013-099-2076-WM Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach BnO 2013 1:1.000
2013-098-2075-WM Stare Kiełbonki BnO 2013 1:10.000
2013-097-2074-WM Zatorze BnO 2013 1:2.500
2013-096-2073-WM Park Modrzewie - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-095-2072-WM Park im. Michała Kajki - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-094-2071-WM Park Dolinka - 2 BnO 2013 1:3.000
2013-093-2029-DLŚ Lasek Osobowicki MTBO RJnO 2013 1:7.500
2013-092-2026-DLŚ Świerzów MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-091-2025-DLŚ Szczodre MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-090-2024-DLŚ Kozie Czuby MTBO RJnO 2013 1:15.000
2013-089-2019-DLŚ ZMECH BnO 2013 1:4.000
2013-088-1998-DLŚ Strzelnica WKS Śląsk BnO 2013 1:3000
2013-087-1997-DLŚ Wzgórze Partyzantów BnO 2013 1:2500
2013-086-1996-DLŚ Sky Tower BnO 2013 1:1250
2013-085-1995-DLŚ Lotnicze Zakłady Naukowe BnO 2013 1:3000
2013-084-1993-DLŚ Lasek Osobowicki BnO 2013 1:5.000
2013-083-1975-ŁDZ Łodzianka BnO 2013 1:10.000
2013-082-1975-ŁDZ Księży Młyn BnO 2013 1:4.000
2013-081-1974-OPL Głuchołazy BnO 2013 1:5.000
2013-080-1962-MAZ Torwar BnO 2013 1:4.000
2013-079-1961-MAZ Szczęśliwice BnO 2013 1:4.000
2013-078-1960-MAZ Stadion Narodowy BnO 2013 1:4.000
2013-077-1959-MAZ Powsin BnO 2013 1:4.000
2013-076-1958-MAZ Pepsi Arena BnO 2013 1:4.000
2013-075-1957-MAZ Osiedle Górczewska BnO 2013 1:4.000
2013-074-1956-MAZ Metro Stokłosy BnO 2013 1:4.000
2013-073-1955-MAZ Kazury BnO 2013 1:4.000
2013-072-1954-MAZ Fort Włochy BnO 2013 1:4.000
2013-071-1953-MAZ Fasolowa BnO 2013 1:4.000
2013-070-1847-WM Biele BnO 2013 1:10.000
2013-069-1846-POM Trójmiejski Park Krajobrazowy RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-068-1845-POM Park Nadmorski RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-067-1844-POM Park Nadmorski BnO BnO 2013 1:4.000
2013-066-1843-POM Lasy Otomińskie RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-065-1842-POM Gaj Gutenberga RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-064-1841-POM Wzniesienie Marii 2 RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-063-1840-OPL Rogalice 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-062-1839-POM Chynowie 2013 Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-061-1838-POM Chynowie 2013 Zachód BnO 2013 1:10.000
2013-060-1837-POM Chynowie 2013 Południe BnO 2013 1:10.000
2013-059-1836-OPL Brzeg - Park Centralny BnO 2013 1:3.000
2013-058-1835-WLP Sarbia BnO 2013 1:10.000
2013-057-1834-MAZ Niewiadoma 2 BnO 2013 1:10.000
2013-056-1833-DLS Borowice 3 BnO 2013 1:10.000
2013-055-1832-DLS Orientpark - Lubków BnO 2013 1:10.000
2013-054-1831-DLS Orientpark - Iwiny II BnO 2013 1:10.000
2013-053-1830-DLS Orientpark - Grodziec BnO 2013 1:1.000
2013-052-1829-MAZ Osiedle Jary BnO 2013 1:4.000
2013-051-1828-MAZ Młodzieszyn Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-050-1827-MŁP Las Wolski 2013 BnO 2013 1:15.000
2013-049-1826-PDK Pruchnik BnO 2013 1:4.000
2013-048-1825-PDK Helusz BnO 2013 1:15.000
2013-047-1824-DLS Lubiąż- Klasztor BnO 2013 1:10.000
2013-046-1823-DLS Wrocław- Stadion Miejski BnO 2013 1:4.000
2013-045-1822-LBL Kazimierz Dolny BnO 2013 1:4.000
2013-044-1821-LBL Parchatka 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-043-1820-MŁP Pasierbiec - Stara Karczma BnO 2013 1:7.500
2013-042-1819-MŁP Makowica - Szczyt Kamionnej BnO 2013 1:10.000
2013-041-1818-MŁP Kamionna - Podlesie BnO 2013 1:10.000
2013-040-1817-ŚLS Mirów Bobolice BnO 2013 1:10.000
2013-039-1816-ŚLS Między zamkami BnO 2013 1:5.000
2013-038-1815-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2013 1:10.000
2013-037-1814-ZPM Mały Las BnO 2013 1:10.000
2013-036-1813-ŁDZ Ogród Botaniczny Trail-O 2013 1:3.000
2013-035-1812-DLS Radunia Północ BnO 2013 1:10.000
2013-034-1811-LBL Krasnobród Miasto RJnO 2013 1:5.000
2013-033-1810-LBL Święty Roch RJnO 2013 1:15.000
2013-032-1809-LBL Jacnia MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-031-1808-LBL Pańska- Dolina MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-030-1807-LBL Zamość MTBO RJnO 2013 1:5.000
poprzednie123456 [7]8910111213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies