Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2013-043-1820-MŁP Pasierbiec - Stara Karczma BnO 2013 1:7.500
2013-042-1819-MŁP Makowica - Szczyt Kamionnej BnO 2013 1:10.000
2013-041-1818-MŁP Kamionna - Podlesie BnO 2013 1:10.000
2013-040-1817-ŚLS Mirów Bobolice BnO 2013 1:10.000
2013-039-1816-ŚLS Między zamkami BnO 2013 1:5.000
2013-038-1815-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2013 1:10.000
2013-037-1814-ZPM Mały Las BnO 2013 1:10.000
2013-036-1813-ŁDZ Ogród Botaniczny Trail-O 2013 1:3.000
2013-035-1812-DLS Radunia Północ BnO 2013 1:10.000
2013-034-1811-LBL Krasnobród Miasto RJnO 2013 1:5.000
2013-033-1810-LBL Święty Roch RJnO 2013 1:15.000
2013-032-1809-LBL Jacnia MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-031-1808-LBL Pańska- Dolina MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-030-1807-LBL Zamość MTBO RJnO 2013 1:5.000
2013-029-1806-LBL Namule RJnO 2013 1:15.000
2013-028-1805-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Biadoszek BnO 2013 1:10.000
2013-027-1804-ŚLS Włodzisław Śląski - Stare Miasto BnO 2013 1:4.000
2013-026-1803-LBL Wąwóz- LSM 2013 BnO 2013 1:3.000
2013-025-1802-LBL Stacja Narciarska Jacnia BnO 2013 1:10.000
2013-024-1801-LBL Jacnia BnO 2013 1:10.000
2013-023-1800-LBL Zamość - Stare Miasto 2013 BnO 2013 1:4.000
2013-022-1799-ŚLS Pniowiec - MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-021-1798-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo RJnO 2013 1:15.000
2013-020-1797-ZPM Cieszynka BnO 2013 1:10.000
2013-019-1796-ZPM Człopa - Miasto BnO 2013 1:4.000
2013-018-1795-MAZ Falenica BnO 2013 1:10.000
2013-017-1794-POM Osiedle Młyniec BnO 2013 1:4.000
2013-016-1793-POM Dolina Radości 4 BnO 2013 1:15.000
2013-015-1792-POM Owczarnia 2 BnO 2013 1:10.000
2013-014-1791-LBL Białka RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-013-1790-MAZ Ponurzyca 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-012-1789-POM Janowo II BnO 2013 1:10.000
2013-011-1788-POM Janowo I BnO 2013 1:10.000
2013-010-1787-POM Skowronki BnO 2013 1:10.000
2013-009-1786-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Park Zdrojowy Trail-O BnO 2013 1:4.000
2013-008-1785-LBS Orientpark - Żary Rynek BnO 2013 1:4.000
2013-007-1784-LBS Orientpark - Zielony Las BnO 2013 1:10.000
2013-006-1783-LBS Orientpark - Henryk BnO 2013 1:10.000
2013-005-1782-K-P Rudnik Plaża Miejska BnO 2013 1:10.000
2013-004-1781-ŁDZ Skotniki BnO 2013 1:10.000
2013-003-1780-MAZ Malcanów Las Piskórz BnO 2013 1:10.000
2013-002-1779-MAZ Malcanów BnO 2013 1:10.000
2013-001-1778-MAZ Malcanów Gołabórz BnO 2013 1:10.000
2012-94-2116-PDK Park Jedności Polonii z Macierzą BnO 2012 1:2.000
2012-93-2070-OPL Głuchołazy-Zdrój BnO 2012 1:5.000
2012-92-2069-POM Chojnice - Jezioro Bardze BnO 2012 1:10.000
2012-91-2035-MŁP Park Decjusza BnO 2012 1:2.500
2012-90-2034-DLŚ Wrocław - Park Zachodni MTBO RJnO 2012 1:5.000
2012-89-2032-DLŚ Las Smoczy MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-88-2023-DLŚ Lasy Siechnickie MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-87-2022-MŁP Fort 15 - Pszorna BnO 2012 1:2.000
2012-86-1994-DLŚ Lasek Sołtysowicki BnO 2012 1:5.000
2012-85-1992-DLŚ Partynice BnO 2012 1:4.000
2012-84-1991-DLŚ Grobla Bartoszowicka BnO 2012 1:4.000
2012-83-1990-DLŚ Wyspy Tumskie BnO 2012 1:4.000
2012-82-1980-ŁDZ Poligon UKS Orientuś BnO 2012 1:4.000
2012-81-1952-MAZ SGGW BnO 2012 1:4.000
2012-80-1951-MAZ Sejm BnO 2012 1:4.000
2012-79-1950-MAZ Park Szymańskiego BnO 2012 1:4.000
2012-78-1949-MAZ Metro Ursynów BnO 2012 1:4.000
2012-77-1948-MAZ Dolinka Służewska BnO 2012 1:4.000
2012-76-1947-MAZ Agrykola BnO 2012 1:4.000
2012-75-1777-LBS Stary Dworek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-74-1776-LBS Trzebiszewo BnO 2012 1:10.000
2012-73-1775-LBS Spalona Leśniczówka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-72-1774-MAZ Solec BnO 2012 1:4.000
2012-71-1773-MAZ Wesoła 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-70-1772-ŁDZ Załęcze-Nadwarciański Gród BnO 2012 1:4.000
2012-69-1771-ŁDZ Załęcze Małe-Góry BnO 2012 1:10.000
2012-68-1770-ŁDZ Załęcze Małe-Bugajowe Góry BnO 2012 1:10.000
2012-67-1769-SLS Czyżowice Lesniczówka BnO 2012 1:10.000
2012-66-1768-ŁDZ Park w Młynku BnO 2012 1:4.000
2012-65-1767-ŁDZ Rydzyny Wschód 2 BnO 2012 1:10.000
2012-64-1766-DLŚ Wołów Rynek BnO 2012 1:4.000
2012-63-1765-DLŚ Droga Murzycka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-62-1764-ŚLS Lubomia BnO 2012 1:10.000
2012-61-1763-WLP Podgaje BnO 2012 1:10.000
2012-60-1762-W-M Olsztynek Skansen RJnO RJnO 2012 1:5.000
2012-59-1761-W-M Czarci Jar RJnO RJnO 2012 1:15.000
2012-58-1760-MAZ Fort Beniaminów RJnO BnO 2012 1:10.000
2012-57-1759-WLP Goraj Zamek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-56-1758-PDK Nad Sanem - Linia Mołotowa BnO 2012 1:10.000
2012-55-1757-PDK Fort IXa "Pod Krzyżem" BnO 2012 1:10.000
2012-54-1756-ŚLS Sławków - Dębowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-53-1755-POM Kwidzyn-Południe BnO 2012 1:15.000
2012-52-1754-POM Kwidzyn-Zamek BnO 2012 1:4.000
2012-51-1753-POM Sadlinki BnO 2012 1:15.000
2012-50-1752-MŁP Skansen i Miasteczko Galicyjskie 2012 BnO 2012 1:3.000
2012-49-1751-MŁP Las Chełmiecki 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-48-1750-DLŚ Dolina Bobru 2 BnO 2012 1:10.000
2012-47-1749-DLŚ Jelenia Góra - Stare Miasto 2 BnO 2012 1:3.000
2012-46-1748-DLŚ Paulinum IV BnO 2012 1:10.000
2012-45-1747-POM U Elki BnO 2012 1:10.000
2012-44-1746-POM Zamkowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-43-1745-POM Lasy Mirachowskie BnO 2012 1:10.000
2012-42-1744-MŁP Tymbark - Góra Zęzów BnO 2012 1:7.500
2012-41-1743-MŁP Stara Wieś - Ośrodek BnO 2012 1:7.500
2012-40-1742-MŁP Paproć - Krzyż Milenijny BnO 2012 1:10.000
2012-39-1741-ŚLS Prochownia 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-38-1740-ŚLS Ryczów-Strażnica BnO 2012 1:7.500
poprzednie123456 [7]89101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies