Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-092-1938-MAZ Kampus WAT 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-091-1937-PDL Augustów Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:2.000
2014-090-1936-PDL Augustów SP 4 BnO 2014 1:2.000
2014-089-1935-PDL Augustów Borki RJnO 2014 1:5.000
2014-088-1934-PDL Augustów Borki BnO 2014 1:5.000
2014-087-1933-PDL Augustów Las Miejski RJnO 2014 1:5.000
2014-086-1932-PDL Augustów Las Miejski BnO 2014 1:5.000
2014-085-1931-DLŚ Złotoryja Au-relia BnO 2014 1:4.000
2014-084-1930-DLŚ Twardogóra - okolice ILPEI BnO 2014 1:10.000
2014-083-1929-POM Polifarb BnO 2014 1:10.000
2014-082-1928-MAZ Młociny 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-081-1927-DLŚ Jelenia Góra - Zabobrze BnO 2014 1:4.000
2014-080-1926-ŁDZ Koluszki BnO 2014 1:5.000
2014-079-1925-ŁDZ Nad Mrogą BnO 2014 1:10.000
2014-078-1924-ŚLS Gliwice - Osiedle Millenium BnO 2014 1:4.000
2014-077-1923-ŚLS Gliwice - Dzielnica Politechnika Śląska BnO 2014 1:4.000
2014-076-1922-WLP Mochy - Szkoła 2015 BnO 2014 1:1.500
2014-075-1921-WLP Solec - Szkoła BnO 2014 1:10.000
2014-074-1920-DLŚ Gola Wielka - Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-073-1919-DLŚ Twardogóra - okolice Gimnazjum BnO 2014 1:4.000
2014-072-1918-MAZ Żoliborz Oficerski BnO 2014 1:4.000
2014-071-1917-ZPM Kańsk BnO 2014 1:10.000
2014-069-1916-ŚLS Rybnik - Grzybówka BnO 2014 1:10.000
2014-068-1915-ŁDZ Dłutówek BnO 2014 1:10.000
2014-067-1914-ŁDZ Rydzyny 3 BnO 2014 1:10.000
2014-066-1913-ŁDZ Park Wolności BnO 2014 1:4.000
2014-065-1912-ŁDZ Arturówek BnO 2014 1:10.000
2014-064-1911-WM Prochownia BnO 2014 1:10.000
2014-063-1910-WM Rusy - Zgoda BnO 2014 1:10.000
2014-062-1909-MAZ Nowy Świat BnO 2014 1:4.000
2014-061-1908-MAZ Wiązowna 3 BnO 2014 1:10.000
2014-060-1907-ŚLS Krosztoszowice BnO 2014 1:7.500
2014-059-1906-ŚLS Jastrzębie - Zdrój Jastor BnO 2014 1:4.000
2014-058-1905-MAZ Zbojna Góra 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-057-1904-MAZ Poligon WAT BnO 2014 1:4.000
2014-056-1903-DLŚ Gostar BnO 2014 1:7.500
2014-055-1902-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo 2014 RJnO 2014 1:7.500
2014-054-1901-ŚLS Krupski Młyn- Borowiany RJnO 2014 1:15.000
2014-053-1900-POM Wygoda BnO 2014 1:10.000
2014-052-1899-POM Biała BnO 2014 1:15.000
2014-051-1898-KP Rudnik - Południe BnO 2014 1:10.000
2014-050-1897-KP Marusza BnO 2014 1:5.000
2014-049-1896-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2014 1:10.000
2014-048-1895-WM Bażantarnia 777 BnO 2014 1:10.000
2014-047-1894-PDL Las Zwierzyniecki - Zachód RJnO 2014 1:5.000
2014-046-1893-PDL Wierch Radulin RJnO 2014 1:15.000
2014-045-1892-PDL Skrabacinka RJnO 2014 1:15.000
2014-044-1891-PDL Lipowy Most RJnO 2014 1:10.000
2014-043-1890-PDL Nadleśnictwo Krynki RJnO 2014 1:4.000
2014-042-1889-PDL Nadleśnictwo Supraśl RJnO 2014 1:15.000
2014-041-1888-PDL Pietrasze RJnO 2014 1:10.000
2014-040-1887-PDL Zwierzyniecki Las RJnO 2014 1:5.000
2014-039-1886-PDL Góry Leńce RJnO 2014 1:15.000
2014-038-1885-PDL Krzemienne Góry RJnO 2014 1:15.000
2014-037-1884-POM Wielka Rola BnO 2014 1:10.000
2014-036-1883-POM Demptowo 2 BnO 2014 1:10.000
2014-035-1882-POM Czarna Góra BnO 2014 1:10.000
2014-034-1881-LBL Park Czartoryskich 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-033-1880-LBL Parchatka - 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-032-1879-MŁP Wólka Zręczycka - Dwór Feillów BnO 2014 1:10.000
2014-031-1878-MŁP Podgórze 2014 BnO 2014 1:5.000
2014-030-1877-MŁP Biskupice - Grodzisko BnO 2014 1:7.500
2014-029-1876-LBS Wiejce 2 BnO 2014 1:10.000
2014-028-1875-LBS Strychy 2 BnO 2014 1:10.000
2014-027-1874-ŚLS Złoty Potok - Diabelskie Mosty BnO 2014 1:10.000
2014-026-1873-ŚLS Siedlec 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-025-1872-ŚLS Ostrężnik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-024-1871-ŚLS Dolina Wiercicy 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-023-1870-ŚLS Babska Skała 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-022-1869-ŁDZ ZOO BnO 2014 1:4.000
2014-021-1868-ŁDZ Park Zdrowie BnO 2014 1:5.000
2014-020-1867-ŁDZ Modrzew BnO 2014 1:10.000
2014-019-1866-ŁDZ Ryś BnO 2014 1:10.000
2014-018-1866-ZPM Ruski Las BnO 2014 1:10.000
2014-017-1864-ŚLS Stare Gliwice BnO 2014 1:4.000
2014-016-1863-OPL Góra Św. Anny- Kalwaria RJnO 2014 1:15.000
2014-015-1862-OPL Czarnocin - Łącka Woda 2 RJnO 2014 1:15.000
2014-014-1861-OPL Park Wiejski Raszowa BnO 2014 1:3.000
2014-013-1860-MAZ Stare i Nowe Miasto BnO 2014 1:4.000
2014-012-1859-MAZ Młodzieszyn Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-011-1858-MAZ Miłosna 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-010-1857-DLŚ Świdnica - Rynek BnO 2014 1:4.000
2014-009-1856-POM Orle Gniazdo BnO 2014 1:7.500
2014-008-1855-POM Łyse Góry BnO 2014 1:5.000
2014-007-1854-MAZ WDW Rewita Rynia BnO 2014 1:4.000
2014-006-1853-MAZ Jezioro Zapadliska BnO 2014 1:10.000
2014-005-1852-MAZ Jezioro Parów Karski BnO 2014 1:10.000
2014-004-1851-LBL Kleszczówka 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-003-1850-POM Zdrada 3 BnO 2014 1:15.000
2014-002-1849-DLŚ Orientpark - Świątek BnO 2014 1:10.000
2014-001-1848-POM Osiedle Piastowskie BnO 2014 1:3.000
2013-122-2124-ZPM Kościno BnO 2013 1:10.000
2013-121-2123-ZPM Bulwary Nadodrzańskie BnO 2013 1:4.000
2013-120-2122-ZPM Park Chopina BnO 2013 1:2.500
2013-119-2121-ZPM Osiedle Somosierry BnO 2013 1:4.000
2013-118-2120-ZPM Park Pomorzański BnO 2013 1:1.500
2013-117-2119-ZPM Park Żeromskiego BnO 2013 1:4.000
2013-116-2118-ZPM Park Kasprowicza BnO 2013 1:4.000
2013-114-2117-PDK SP nr 1 BnO 2013 1:1.000
2013-113-2088-ŁDZ Ośrodek YMCA BnO 2013 1:2.000
poprzednie12345 [6]78910111213141516171819202122232425262728następne
09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies