Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-123-2004-DLŚ Park Leśnicki BnO 2014 1:4.000
2014-122-2003-DLŚ Ostrów Tumski BnO 2014 1:4.000
2014-121-2002-DLŚ Osiedle Kosmonautów BnO 2014 1:4.000
2014-120-2001-DLŚ Osiedle Huby BnO 2014 1:4.000
2014-119-2000-DLŚ Stadion Wrocław BnO 2014 1:750
2014-118-1999-DLŚ Park Brochowski BnO 2014 1:4.000
2014-117-1980-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2014 1:4.000
2014-116-1979-ŁDZ Park nad Jasieniem BnO 2014 1:4.000
2014-115-1978-ŁDZ Osiedle Sympatyczna BnO 2014 1:4.000
2014-114-1977-ŁDZ Osiedle Batorego BnO 2014 1:4.000
2014-113-1976-ŁDZ Osiedle Chrobrego BnO 2014 1:4.000
2014-112-1975-ŁDZ Manufaktura BnO 2014 1:2.000
2014-111-1974-ŁDZ Kampus UŁ BnO 2014 1:4.000
2014-110-1973-DLŚ Duszniki Zdrój City BnO 2014 1:5.000
2014-109-1972-DLŚ Zieleniec BnO 2014 1:10.000
2014-108-1971-MAZ Biblioteka Narodowa BnO 2014 1:4.000
2014-107-1970-MAZ Chmielna BnO 2014 1:4.000
2014-106-1969-MAZ Stara Miłosna BnO 2014 1:4.000
2014-105-1968-MAZ SP 173 BnO 2014 1:1.500
2014-104-1967-MAZ Urząd Dzielnicy Ursynów BnO 2014 1:4.000
2014-103-1966-MAZ Wilanów Wysoki BnO 2014 1:4.000
2014-102-1965-MAZ Ursynów Północny BnO 2014 1:4.000
2014-101-1964-MAZ Sady Żoliborskie BnO 2014 1:4.000
2014-100-1963-MAZ Park Skaryszewski BnO 2014 1:4.000
2014-099-1945-MAZ Muranów BnO 2014 1:4.000
2014-098-1944-MAZ Morskie Oko BnO 2014 1:4.000
2014-097-1943-MAZ Metro Marymont BnO 2014 1:4.000
2014-096-1942-MAZ Mariensztat BnO 2014 1:4.000
2014-095-1941-ŚLS Skałki NBnO 2014 1:10.000
2014-094-1940-ŚLS Ruś NBnO 2014 1:7.500
2014-093-1939-WLP LIPKA - Nad Stołunią BnO 2014 1:10.000
2014-092-1938-MAZ Kampus WAT 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-091-1937-PDL Augustów Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:2.000
2014-090-1936-PDL Augustów SP 4 BnO 2014 1:2.000
2014-089-1935-PDL Augustów Borki RJnO 2014 1:5.000
2014-088-1934-PDL Augustów Borki BnO 2014 1:5.000
2014-087-1933-PDL Augustów Las Miejski RJnO 2014 1:5.000
2014-086-1932-PDL Augustów Las Miejski BnO 2014 1:5.000
2014-085-1931-DLŚ Złotoryja Au-relia BnO 2014 1:4.000
2014-084-1930-DLŚ Twardogóra - okolice ILPEI BnO 2014 1:10.000
2014-083-1929-POM Polifarb BnO 2014 1:10.000
2014-082-1928-MAZ Młociny 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-081-1927-DLŚ Jelenia Góra - Zabobrze BnO 2014 1:4.000
2014-080-1926-ŁDZ Koluszki BnO 2014 1:5.000
2014-079-1925-ŁDZ Nad Mrogą BnO 2014 1:10.000
2014-078-1924-ŚLS Gliwice - Osiedle Millenium BnO 2014 1:4.000
2014-077-1923-ŚLS Gliwice - Dzielnica Politechnika Śląska BnO 2014 1:4.000
2014-076-1922-WLP Mochy - Szkoła 2015 BnO 2014 1:1.500
2014-075-1921-WLP Solec - Szkoła BnO 2014 1:10.000
2014-074-1920-DLŚ Gola Wielka - Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-073-1919-DLŚ Twardogóra - okolice Gimnazjum BnO 2014 1:4.000
2014-072-1918-MAZ Żoliborz Oficerski BnO 2014 1:4.000
2014-071-1917-ZPM Kańsk BnO 2014 1:10.000
2014-069-1916-ŚLS Rybnik - Grzybówka BnO 2014 1:10.000
2014-068-1915-ŁDZ Dłutówek BnO 2014 1:10.000
2014-067-1914-ŁDZ Rydzyny 3 BnO 2014 1:10.000
2014-066-1913-ŁDZ Park Wolności BnO 2014 1:4.000
2014-065-1912-ŁDZ Arturówek BnO 2014 1:10.000
2014-064-1911-WM Prochownia BnO 2014 1:10.000
2014-063-1910-WM Rusy - Zgoda BnO 2014 1:10.000
2014-062-1909-MAZ Nowy Świat BnO 2014 1:4.000
2014-061-1908-MAZ Wiązowna 3 BnO 2014 1:10.000
2014-060-1907-ŚLS Krosztoszowice BnO 2014 1:7.500
2014-059-1906-ŚLS Jastrzębie - Zdrój Jastor BnO 2014 1:4.000
2014-058-1905-MAZ Zbojna Góra 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-057-1904-MAZ Poligon WAT BnO 2014 1:4.000
2014-056-1903-DLŚ Gostar BnO 2014 1:7.500
2014-055-1902-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo 2014 RJnO 2014 1:7.500
2014-054-1901-ŚLS Krupski Młyn- Borowiany RJnO 2014 1:15.000
2014-053-1900-POM Wygoda BnO 2014 1:10.000
2014-052-1899-POM Biała BnO 2014 1:15.000
2014-051-1898-KP Rudnik - Południe BnO 2014 1:10.000
2014-050-1897-KP Marusza BnO 2014 1:5.000
2014-049-1896-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2014 1:10.000
2014-048-1895-WM Bażantarnia 777 BnO 2014 1:10.000
2014-047-1894-PDL Las Zwierzyniecki - Zachód RJnO 2014 1:5.000
2014-046-1893-PDL Wierch Radulin RJnO 2014 1:15.000
2014-045-1892-PDL Skrabacinka RJnO 2014 1:15.000
2014-044-1891-PDL Lipowy Most RJnO 2014 1:10.000
2014-043-1890-PDL Nadleśnictwo Krynki RJnO 2014 1:4.000
2014-042-1889-PDL Nadleśnictwo Supraśl RJnO 2014 1:15.000
2014-041-1888-PDL Pietrasze RJnO 2014 1:10.000
2014-040-1887-PDL Zwierzyniecki Las RJnO 2014 1:5.000
2014-039-1886-PDL Góry Leńce RJnO 2014 1:15.000
2014-038-1885-PDL Krzemienne Góry RJnO 2014 1:15.000
2014-037-1884-POM Wielka Rola BnO 2014 1:10.000
2014-036-1883-POM Demptowo 2 BnO 2014 1:10.000
2014-035-1882-POM Czarna Góra BnO 2014 1:10.000
2014-034-1881-LBL Park Czartoryskich 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-033-1880-LBL Parchatka - 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-032-1879-MŁP Wólka Zręczycka - Dwór Feillów BnO 2014 1:10.000
2014-031-1878-MŁP Podgórze 2014 BnO 2014 1:5.000
2014-030-1877-MŁP Biskupice - Grodzisko BnO 2014 1:7.500
2014-029-1876-LBS Wiejce 2 BnO 2014 1:10.000
2014-028-1875-LBS Strychy 2 BnO 2014 1:10.000
2014-027-1874-ŚLS Złoty Potok - Diabelskie Mosty BnO 2014 1:10.000
2014-026-1873-ŚLS Siedlec 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-025-1872-ŚLS Ostrężnik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-024-1871-ŚLS Dolina Wiercicy 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-023-1870-ŚLS Babska Skała 2014 BnO 2014 1:10.000
poprzednie1234 [5]6789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies