Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-044-2175-MŁP Prokocim BnO 2015 1:4.000
2015-043-2174-DLŚ Góra Szerzawa BnO 2015 1:10.000
2015-042-2173-DLŚ Trzy Jawory BnO 2015 1:10.000
2015-041-2172-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Jar Beskidzki BnO 2015 1:4.000
2015-040-2171-MŁP Las Kolanowski BnO 2015 1:10.000
2015-039-2170-MŁP MAŁY WIŚNICZ - Przy Bocheńskim Gościńcu BnO 2015 1:7.500
2015-038-2169-MŁP KOPALINY - Łoś BnO 2015 1:7.500
2015-037-2168-MŁP Zabierzów 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-036-2167-MŁP Kleszczów 2015 BnO 2015 1:7.500
2015-035-2166-MŁP Nawojowa Góra BnO 2015 1:10.000
2015-034-2165-MAZ Kampus Ochota BnO 2015 1:4.000
2015-033-2164-MAZ Fort Bema BnO 2015 1:4.000
2015-032-2163-ZPM Głowa Orła 2 BnO 2015 1:5.000
2015-031-2162-ZPM Hubertówka - Zofiówka BnO 2015 1:10.000
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
2015-004-2135-DLŚ Orientpark - Lena BnO 2015 1:10.000
2015-003-2134-DLŚ Orientpark - Twardziel BnO 2015 1:10.000
2015-002-2133-MŁP Młynówka Królewska BnO 2015 1:4.000
2015-001-2132-MAZ Jastrzębowskiego BnO 2015 1:4.000
2014-162-2131-PDK OW Rajskie BnO 2014 1:1.500
2014-161-2130-PDK Gacka Góra BnO 2014 1:2.000
2014-160-2129-ZPM Arkonka BnO 2014 1:10.000
2014-159-2128-ZPM Leśniczówka Kołowo N BnO 2014 1:10.000
2014-158-2127-ZPM Jeziorko Słoneczne BnO 2014 1:4.000
2014-157-2126-ZPM Wzgórze Hetmańskie BnO 2014 1:4.000
2014-156-2125-ZPM Osiedle Przyjaźni BnO 2014 1:4.000
2014-155-2109-MŁP Błonia Bieńczyckie BnO 2014 1:4.000
2014-154-2108-MŁP AGH i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-153-2107-MŁP Park Lotników Polskich i AWF Kraków BnO 2014 1:5.000
2014-152-2106-MŁP Borek Fałęcki BnO 2014 1:4.000
2014-151-2105-MŁP Uniwersystet Pedagogiczny i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-150-2104-MŁP Osiedla Oświecenia i Tysiąclecia BnO 2014 1:5.000
2014-149-2103-PDK Święty Roch BnO 2014 1:10.000
2014-148-2102-PDK Czarna - Stanica ZHP BnO 2014 1:10.000
2014-147-2101-MŁP Sikornik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-146-2100-MŁP Kiry 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-145-2099-ŚLS Dąbrowa Górnicza - Park Hallera BnO 2014 1:4.000
2014-144-2098-ŚLS Mysłowice - Park BnO 2014 1:4.000
2014-143-2097-ŚLS Park Raczyńskich BnO 2014 1:1.500
2014-142-2096-WM Piersławek BnO 2014 1:10.000
2014-141-2095-WM Olsztyn - Stare Miasto BnO 2014 1:3.500
2014-140-2094-WM ZS w Lelkowie BnO 2014 1:1.000
2014-139-2093-WM Stadion BnO 2014 1:2.000
2014-138-2092-KP Solec Kujawski - Nadleśnictwo BnO 2014 1:10.000
2014-137-2091-OPL Las Głubczycki BnO 2014 1:10.000
2014-136-2033-DLŚ Leśnica - Mokre - MTBO RJnO 2014 1:15.000
2014-135-2028-DLŚ Wojnowice RJnO 2014 1:10.000
2014-134-2015-DLŚ Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:1000
2014-133-2014-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 75 BnO 2014 1:2000
2014-132-2013-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 2014 1:2000
2014-131-2012-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 118 BnO 2014 1:2000
2014-130-2011-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 65 BnO 2014 1:2000
2014-129-2010-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 21 BnO 2014 1:1000
2014-128-2009-DLŚ Wielka Wyspa BnO 2014 1:4.000
2014-127-2008-DLŚ Hala Stulecia BnO 2014 1:1250
2014-126-2007-DLŚ Kozanów - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-125-2006-DLŚ Park Tołpy BnO 2014 1:3000
2014-124-2005-DLŚ Gądów Mały - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-123-2004-DLŚ Park Leśnicki BnO 2014 1:4.000
2014-122-2003-DLŚ Ostrów Tumski BnO 2014 1:4.000
2014-121-2002-DLŚ Osiedle Kosmonautów BnO 2014 1:4.000
2014-120-2001-DLŚ Osiedle Huby BnO 2014 1:4.000
2014-119-2000-DLŚ Stadion Wrocław BnO 2014 1:750
2014-118-1999-DLŚ Park Brochowski BnO 2014 1:4.000
2014-117-1980-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2014 1:4.000
2014-116-1979-ŁDZ Park nad Jasieniem BnO 2014 1:4.000
2014-115-1978-ŁDZ Osiedle Sympatyczna BnO 2014 1:4.000
2014-114-1977-ŁDZ Osiedle Batorego BnO 2014 1:4.000
2014-113-1976-ŁDZ Osiedle Chrobrego BnO 2014 1:4.000
2014-112-1975-ŁDZ Manufaktura BnO 2014 1:2.000
2014-111-1974-ŁDZ Kampus UŁ BnO 2014 1:4.000
2014-110-1973-DLŚ Duszniki Zdrój City BnO 2014 1:5.000
2014-109-1972-DLŚ Zieleniec BnO 2014 1:10.000
2014-108-1971-MAZ Biblioteka Narodowa BnO 2014 1:4.000
2014-107-1970-MAZ Chmielna BnO 2014 1:4.000
poprzednie1234 [5]678910111213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies