Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2016-035-2270-MAZ Rajszew 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-034-2269-MAZ Park Wybickiego BnO 2016 1:4.000
2016-033-2268-MŁP Nowohuckie Centrum Kultury BnO 2016 1:4.000
2016-032-2267-ŁDZ Uniejów BnO 2016 1:4.000
2016-031-2266-ŁDZ Stare Miasto BnO 2016 1:4.000
2016-030-2265-ŁDZ Stare Bałuty BnO 2016 1:4.000
2016-029-2264-POM Brachlewo - Zielona Szkoła BnO 2016 1:10.000
2016-028-2263-OPL Gogolin RJnO 2016 1:7.500
2016-027-2262-OPL Zdzieszowice - Bike Mapa RJnO 2016 1:10.000
2016-026-2261-MAZ Hale Mirowskie BnO 2016 1:4.000
2016-025-2260-ZPM Park Leśny Klęskowo BnO 2016 1:4.000
2016-024-2259-ZPM Azoty Arena BnO 2016 1:5.000
2016-023-2258-ZPM Osiedle Kaliny BnO 2016 1:4.000
2016-022-2257-ZPM Brodowski Staw BnO 2016 1:4.000
2016-021-2256-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Osiedle Arki Bożka BnO 2016 1:4.000
2016-020-2255-MŁP Stary Olkusz BnO 2016 1:10.000
2016-019-2254-MŁP Zakrzówek BnO 2016 1:5.000
2016-018-2253-MŁP Osiedla: Kościuszkowskie i Dywizjonu 303 BnO 2016 1:4500
2016-017-2252-MŁP Prądnik Biały - Park Kościuszki BnO 2016 1:4500
2016-016-2251-WLP MIEDZICHOWO - Zachodzko BnO 2016 1:10.000
2016-015-2250-PDL Las Szwajcaria BnO 2016 1:15.000
2016-014-2249-DLŚ Narodowe Forum Muzyki BnO 2016 1:1250
2016-013-2248-DLŚ Wrocław - Bartoszowice BnO 2016 1:4.000
2016-012-2247-DLŚ Oborniki Śląskie - Grzybek BnO 2016 1:10.000
2016-011-2246-DLŚ Trzebnica - Rynek BnO 2016 1:4.000
2016-010-2245-DLŚ Wrocław - Kliniki BnO 2016 1:4.000
2016-009-2244-DLŚ Wrocław - Kampus UP BnO 2016 1:4.000
2016-008-2243-DLŚ Ślęża - Zamek Górka BnO 2016 1:10.000
2016-007-2242-DLŚ Wrocław - Kuźniki BnO 2016 1:4.000
2016-006-2241-DLŚ Wrocław - Politechnika BnO 2016 1:4.000
2016-005-2240-DLŚ Ślęża - Sanktuarium BnO 2016 1:10.000
2016-004-2239-MAZ Sadek Natoliński BnO 2016 1:4.000
2016-003-2238-MAZ Wierzbno BnO 2016 1:4.000
2016-002-2237-ŁDZ Gałkówek BnO 2016 1:10.000
2016-001-2236-MAZ Gocław BnO 2016 1:4.000
2015-109-2374-ŁDZ Hala Sportowa BnO 2015 1:1.000
2015-108-2373-ŁDZ Osiedle Wileńska BnO 2015 1:4.000
2015-107-2372-ŁDZ Park Julianowski 3 BnO 2015 1:4.000
2015-106-2371-ŁDZ AZS BnO 2015 1:4.000
2015-105-2297-POM Wyspa Sobieszewska BnO 2015 1:10.000
2015-104-2235-MŁP Bronowice BnO 2015 1:4.000
2015-103-2234-DLŚ Jodła 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-102-2233-MAZ Ogród Saski BnO 2015 1:4.000
2015-101-2232-MAZ Rejentówka BnO 2015 1:10.000
2015-100-2231-MAZ Górki Radzymińskie BnO 2015 1:10.000
2015-099-2230-MAZ Górki Radzymińskie S BnO 2015 1:5.000
2015-098-2229-MAZ Daleko od Tauma... BnO 2015 1:10000
2015-097-2228-MAZ Pro Futuro BnO 2015 1:1000
2015-096-2227-MAZ Patio BnO 2015 1:750
2015-095-2226-MAZ Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Warszawie BnO 2015 1:750
2015-094-2225-MAZ Jałowce SWF WAT BnO 2015 1:500
2015-093-2224-DLŚ Wrocław - Różanka BnO 2015 1:4.000
2015-092-2223-ŚLS Kubalonka BnO 2015 1:10.000
2015-091-2222-MŁP Zamek Lipowiec BnO 2015 1:10.000
2015-090-2221-PDK Nowa Dęba - Centrum BnO 2015 1:4.000
2015-089-2220-MAZ Plac Inwalidów BnO 2015 1:4.000
2015-088-2219-POM Złote Piaski BnO 2015 1:5.000
2015-087-2218-POM Tuszynek BnO 2015 1:10.000
2015-086-2217-DLŚ Wrocław - Las Pilczycki Wschód BnO 2015 1:5.000
2015-085-2216-DLŚ Wrocław - Park Zachodni BnO 2015 1:5.000
2015-084-2215-PDL Kolonia Grabowo BnO 2015 1:10.000
2015-083-2214-PDL SP Janówka BnO 2015 1:1000
2015-082-2213-PDL Gimnazjum w Janówce BnO 2015 1:1000
2015-081-2212-WLP OLEJNICA 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-080-2211-DLŚ Wrocław - Kozanów Wschód BnO 2015 1:4.000
2015-079-2210-ZPM MKS Pogoń Szczecin BnO 2015 1:4.000
2015-078-2209-WLP KASZCZOR boisko i okolica BnO 2015 1:3.000
2015-077-2208-WLP Babulina BnO 2015 1:10.000
2015-076-2207-POM Chylonia BnO 2015 1:10.000
2015-075-2206-DLŚ Gądów Mały - Zachód BnO 2015 1:4.000
2015-074-2205-DLŚ Leśnica BnO 2015 1:10.000
2015-073-2204-MAZ Imielin BnO 2015 1:4.000
2015-072-2203-LBS Nowy Raduszec BnO 2015 1:10.000
2015-071-2202-MAZ Las Sobieskiego Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-070-2201-MAZ Sto Dołów BnO 2015 1:10.000
2015-069-2200-ZPM Złocieniec BnO 2015 1:4.000
2015-068-2199-ŚLS Dąbrowa Górnicza Sikorka RJnO 2015 1:15.000
2015-067-2198-ŚLS Dąbrowa Górnicza Park Zielona RJnO 2015 1:5.000
2015-066-2197-MŁP Kazimierz BnO 2015 1:5.000
2015-065-2196-MŁP NOWA HUTA - Centrum A i 5 Osiedli BnO 2015 1:4.000
2015-064-2195-MŁP PRĄDNIK CZERWONY - nad Sudołem Dominikańskim BnO 2015 1:5.000
2015-063-2194-ŁDZ Hajmaty BnO 2015 1:4.000
2015-062-2193-ŁDZ Lewityn-Wajsówny BnO 2015 1:4.000
2015-061-2192-DLŚ Orientpark - Skalny Zakątek BnO 2015 1:7.500
2015-060-2191-LBS SULECHÓW - Radowice BnO 2015 1:10.000
2015-059-2190-WM Szklarnia BnO 2015 1:10.000
2015-058-2189-MAZ Las Lindego BnO 2015 1:4.000
2015-057-2188-MAZ Poligon WAT BnO 2015 1:5000
2015-056-2187-DLŚ Gostar 2 BnO 2015 1:10.000
2015-055-2186-DLŚ Lasek Pilczycki BnO 2015 1:5.000
2015-054-2185-LBS Olszynki 2 BnO 2015 1:4.000
2015-053-2184-DLŚ Przełęcz Tąpadła BnO 2015 1:10.000
2015-052-2183-DLŚ Park Wschodni BnO 2015 1:5.000
2015-051-2182-MAZ Galasy 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-050-2181-WM Elbląska Starówka BnO 2015 1:2.500
2015-049-2180-DLŚ Ptasia Góra BnO 2015 1:10.000
2015-048-2179-DLŚ Jakuszyce BnO 2015 1:10.000
2015-047-2178-POM Kwidzyn - Miłosna BnO 2015 1:10.000
2015-046-2177-POM Pólko BnO 2015 1:10.000
2015-045-2176-POM Białki BnO 2015 1:10.000
poprzednie123 [4]5678910111213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies