Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-061-2192-DLŚ Orientpark - Skalny Zakątek BnO 2015 1:7.500
2015-060-2191-LBS SULECHÓW - Radowice BnO 2015 1:10.000
2015-059-2190-WM Szklarnia BnO 2015 1:10.000
2015-058-2189-MAZ Las Lindego BnO 2015 1:4.000
2015-057-2188-MAZ Poligon WAT BnO 2015 1:5000
2015-056-2187-DLŚ Gostar 2 BnO 2015 1:10.000
2015-055-2186-DLŚ Lasek Pilczycki BnO 2015 1:5.000
2015-054-2185-LBS Olszynki 2 BnO 2015 1:4.000
2015-053-2184-DLŚ Przełęcz Tąpadła BnO 2015 1:10.000
2015-052-2183-DLŚ Park Wschodni BnO 2015 1:5.000
2015-051-2182-MAZ Galasy 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-050-2181-WM Elbląska Starówka BnO 2015 1:2.500
2015-049-2180-DLŚ Ptasia Góra BnO 2015 1:10.000
2015-048-2179-DLŚ Jakuszyce BnO 2015 1:10.000
2015-047-2178-POM Kwidzyn - Miłosna BnO 2015 1:10.000
2015-046-2177-POM Pólko BnO 2015 1:10.000
2015-045-2176-POM Białki BnO 2015 1:10.000
2015-044-2175-MŁP Prokocim BnO 2015 1:4.000
2015-043-2174-DLŚ Góra Szerzawa BnO 2015 1:10.000
2015-042-2173-DLŚ Trzy Jawory BnO 2015 1:10.000
2015-041-2172-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Jar Beskidzki BnO 2015 1:4.000
2015-040-2171-MŁP Las Kolanowski BnO 2015 1:10.000
2015-039-2170-MŁP MAŁY WIŚNICZ - Przy Bocheńskim Gościńcu BnO 2015 1:7.500
2015-038-2169-MŁP KOPALINY - Łoś BnO 2015 1:7.500
2015-037-2168-MŁP Zabierzów 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-036-2167-MŁP Kleszczów 2015 BnO 2015 1:7.500
2015-035-2166-MŁP Nawojowa Góra BnO 2015 1:10.000
2015-034-2165-MAZ Kampus Ochota BnO 2015 1:4.000
2015-033-2164-MAZ Fort Bema BnO 2015 1:4.000
2015-032-2163-ZPM Głowa Orła 2 BnO 2015 1:5.000
2015-031-2162-ZPM Hubertówka - Zofiówka BnO 2015 1:10.000
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
2015-004-2135-DLŚ Orientpark - Lena BnO 2015 1:10.000
2015-003-2134-DLŚ Orientpark - Twardziel BnO 2015 1:10.000
2015-002-2133-MŁP Młynówka Królewska BnO 2015 1:4.000
2015-001-2132-MAZ Jastrzębowskiego BnO 2015 1:4.000
2014-162-2131-PDK OW Rajskie BnO 2014 1:1.500
2014-161-2130-PDK Gacka Góra BnO 2014 1:2.000
2014-160-2129-ZPM Arkonka BnO 2014 1:10.000
2014-159-2128-ZPM Leśniczówka Kołowo N BnO 2014 1:10.000
2014-158-2127-ZPM Jeziorko Słoneczne BnO 2014 1:4.000
2014-157-2126-ZPM Wzgórze Hetmańskie BnO 2014 1:4.000
2014-156-2125-ZPM Osiedle Przyjaźni BnO 2014 1:4.000
2014-155-2109-MŁP Błonia Bieńczyckie BnO 2014 1:4.000
2014-154-2108-MŁP AGH i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-153-2107-MŁP Park Lotników Polskich i AWF Kraków BnO 2014 1:5.000
2014-152-2106-MŁP Borek Fałęcki BnO 2014 1:4.000
2014-151-2105-MŁP Uniwersystet Pedagogiczny i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-150-2104-MŁP Osiedla Oświecenia i Tysiąclecia BnO 2014 1:5.000
2014-149-2103-PDK Święty Roch BnO 2014 1:10.000
2014-148-2102-PDK Czarna - Stanica ZHP BnO 2014 1:10.000
2014-147-2101-MŁP Sikornik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-146-2100-MŁP Kiry 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-145-2099-ŚLS Dąbrowa Górnicza - Park Hallera BnO 2014 1:4.000
2014-144-2098-ŚLS Mysłowice - Park BnO 2014 1:4.000
2014-143-2097-ŚLS Park Raczyńskich BnO 2014 1:1.500
2014-142-2096-WM Piersławek BnO 2014 1:10.000
2014-141-2095-WM Olsztyn - Stare Miasto BnO 2014 1:3.500
2014-140-2094-WM ZS w Lelkowie BnO 2014 1:1.000
2014-139-2093-WM Stadion BnO 2014 1:2.000
2014-138-2092-KP Solec Kujawski - Nadleśnictwo BnO 2014 1:10.000
2014-137-2091-OPL Las Głubczycki BnO 2014 1:10.000
2014-136-2033-DLŚ Leśnica - Mokre - MTBO RJnO 2014 1:15.000
2014-135-2028-DLŚ Wojnowice RJnO 2014 1:10.000
2014-134-2015-DLŚ Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:1000
2014-133-2014-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 75 BnO 2014 1:2000
2014-132-2013-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 2014 1:2000
2014-131-2012-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 118 BnO 2014 1:2000
2014-130-2011-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 65 BnO 2014 1:2000
2014-129-2010-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 21 BnO 2014 1:1000
2014-128-2009-DLŚ Wielka Wyspa BnO 2014 1:4.000
2014-127-2008-DLŚ Hala Stulecia BnO 2014 1:1250
2014-126-2007-DLŚ Kozanów - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-125-2006-DLŚ Park Tołpy BnO 2014 1:3000
2014-124-2005-DLŚ Gądów Mały - Wschód BnO 2014 1:4.000
poprzednie123 [4]56789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies