Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1978-08-35-OL (Perkoz) BnO 1978 1:20.000
1978-07-34-SE Łucznica BnO 1978 1:20.000
1978-06-33-KL Trzęsawka BnO 1978 1:20.000
1978-05-32-KL Zbiersk BnO 1978 1:20.000
1978-04-31-KL Orla Góra BnO 1978 1:22.000
1978-03-29-KL Gola Wielka - Zachód BnO 1978 1:20.000
1978-02-29-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1978 1:20.000
1978-01-28-OL (Stare Jabłonki) BnO 1978 1:20.000
1977-08-27-WA Zalesie Górne BnO 1977 1:20.000
1977-07-26-WA Tabor BnO 1977 1:20.000
1977-06-25-WR (Oborniki Śląskie) BnO 1977 1:20.000
1977-05-24/2-WR (Mokre - Leśnica) BnO 1977 1:20.000
1977-04-23-WA (Choszczówka) BnO 1977 1:20.000
1977-03-22-SE Siedem Mórg BnO 1977 1:20.000
1977-02-21-SE Szubienica BnO 1977 1:20.000
1977-01-20-ZG Sława BnO 1977 1:20.000
1976-09-19-LE Robczysko BnO 1976 1:20.000
1976-08-18-LE Grodzisko BnO 1976 1:20.000
1976-07-17-LE (Drzeczkowo) BnO 1976 1:20.000
1976-06-16-LE Stare Strącze (cz. Płn) BnO 1976 1:20.000
1976-05-15-LE Stare Strącze BnO 1976 1:20.000
1976-04-14-WR (Biały Kościół) BnO 1976 1:20.000
1976-03-13-KT (Żelazko) BnO 1976 1:20.000
1976-02-12-WA (Zagórze) BnO 1976 1:20.000
1976-01-11-LE Kąkolewo (II) BnO 1976 1:20.000
1975-07-10-WA Wiązowna BnO 1975 1:20.000
1975-06-09-PI Chodzież Gontyniec BnO 1975 1:20.000
1975-05-08-PI Chodzież Wzgórze 124 BnO 1975 1:20.000
1975-04-07-WA (Nadliwie) BnO 1975 1:25.000
1975-03-06-LE Włoszakowice (II) BnO 1975 1:20.000
1975-02-05-LE Samica BnO 1975 1:20.000
1975-01-04-LE Kąkolewo BnO 1975 1:20.000
1974-3-1848-WLP Włoszakowice BnO 1974 1:25.000
1974-02-03-WB Bardo BnO 1974 1:20.000
1973-01-01-GD Wieżyca BnO 1973 1:20.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223242526 [27]
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies