Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1980-01-55-LD Ustronie BnO 1980 1:20.000
1979-18-35/2-OL Perkoz BnO 1979 1:20.000
1979-17-30/2-KL (Gola Wielka - Zachód) BnO 1979 1:20.000
1979-16-29/2-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1979 1:20.000
1979-15-54-WA (Międzylesie - Radość) BnO 1979 1:20.000
1979-14-53-LU Stary Las BnO 1979 1:15.000
1979-13-52-LU Dąbrowa BnO 1979 1:20.000
1979-12-51-WA Bagno BnO 1979 1:20.000
1979-11-50-GD Wieżyca II BnO 1979 1:15.625
1979-10-49-GD Szymbark BnO 1979 1:15.000
1979-09-48-OS Lelis Płn BnO 1979 1:20.000
1979-08-47-OS Lelis Płd BnO 1979 1:20.000
1979-07-46-SE Łucznica II BnO 1979 1:20.000
1979-06-45-PO Zieleniec BnO 1979 1:15.000
1979-05-44-PT Wygwizdów BnO 1979 1:20.000
1979-04-43-WB (Złoty Las) BnO 1979 1:15.000
1979-03-42-WB (Bystrzyca Wschód) BnO 1979 1:15.000
1979-02-41-PT Modlica BnO 1979 1:20.000
1979-01-40-WA Magdalenka I BnO 1979 1:20.000
1978-12-39-WA Anielin BnO 1978 1:15.000
1978-11-38-WA Okoły BnO 1978 1:15.000
1978-10-37-OL Sarnówko BnO 1978 1:15.000
1978-09-36-OL Bukownica BnO 1978 1:20.000
1978-08-35-OL (Perkoz) BnO 1978 1:20.000
1978-07-34-SE Łucznica BnO 1978 1:20.000
1978-06-33-KL Trzęsawka BnO 1978 1:20.000
1978-05-32-KL Zbiersk BnO 1978 1:20.000
1978-04-31-KL Orla Góra BnO 1978 1:22.000
1978-03-29-KL Gola Wielka - Zachód BnO 1978 1:20.000
1978-02-29-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1978 1:20.000
1978-01-28-OL (Stare Jabłonki) BnO 1978 1:20.000
1977-08-27-WA Zalesie Górne BnO 1977 1:20.000
1977-07-26-WA Tabor BnO 1977 1:20.000
1977-06-25-WR (Oborniki Śląskie) BnO 1977 1:20.000
1977-05-24/2-WR (Mokre - Leśnica) BnO 1977 1:20.000
1977-04-23-WA (Choszczówka) BnO 1977 1:20.000
1977-03-22-SE Siedem Mórg BnO 1977 1:20.000
1977-02-21-SE Szubienica BnO 1977 1:20.000
1977-01-20-ZG Sława BnO 1977 1:20.000
1976-09-19-LE Robczysko BnO 1976 1:20.000
1976-08-18-LE Grodzisko BnO 1976 1:20.000
1976-07-17-LE (Drzeczkowo) BnO 1976 1:20.000
1976-06-16-LE Stare Strącze (cz. Płn) BnO 1976 1:20.000
1976-05-15-LE Stare Strącze BnO 1976 1:20.000
1976-04-14-WR (Biały Kościół) BnO 1976 1:20.000
1976-03-13-KT (Żelazko) BnO 1976 1:20.000
1976-02-12-WA (Zagórze) BnO 1976 1:20.000
1976-01-11-LE Kąkolewo (II) BnO 1976 1:20.000
1975-07-10-WA Wiązowna BnO 1975 1:20.000
1975-06-09-PI Chodzież Gontyniec BnO 1975 1:20.000
1975-05-08-PI Chodzież Wzgórze 124 BnO 1975 1:20.000
1975-04-07-WA (Nadliwie) BnO 1975 1:25.000
1975-03-06-LE Włoszakowice (II) BnO 1975 1:20.000
1975-02-05-LE Samica BnO 1975 1:20.000
1975-01-04-LE Kąkolewo BnO 1975 1:20.000
1974-3-1848-WLP Włoszakowice BnO 1974 1:25.000
1974-02-03-WB Bardo BnO 1974 1:20.000
1973-01-01-GD Wieżyca BnO 1973 1:20.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223242526 [27]
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Banialis AmeliaFilipczak FilipGolonka KarolinaGaj KarolinaKruk ZuzannaMaca MateuszMazurczyk AlinaPrzygodzki ArkadiuszPowichrowski PatrykPajor SylwiaRichert AnnaStrymecka NikolaSurma DagmaraTomaszewska MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies