Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1986-19-213-GD Gdańsk Niedźwiednik BnO 1986 1:15.000
1986-18-212-KS Machlina BnO 1986 1:15.000
1986-17-211-KS Kopacz BnO 1986 1:15.000
1986-16-210-SZ Szmaragdowe Jezioro BnO 1986 1:15.000
1986-15-209-SZ Góry Bukowe BnO 1986 1:15.000
1986-14-208-SZ Szwedzki Młyn BnO 1986 1:15.000
1986-13-207-SZ Królewski Trakt BnO 1986 1:15.000
1986-12-206-GD Marianowo BnO 1986 1:15.000
1986-11-205-GD Reszki BnO 1986 1:15.000
1986-10-204-GD Samoróbka BnO 1986 1:10.000
1986-09-203-JG Polana Czarownic BnO 1986 1:15.000
1986-08-202-JG Perła Zachodu BnO 1986 1:15.000
1986-07-201-JG Godzisz BnO 1986 1:15.000
1986-06-200-WA Stadion OKS BnO 1986 1:2.000
1986-05-199-WA Międzylesie BnO 1986 1:10.000
1986-04-198-SI Nadwarciański Gród BnO 1986 1:3.000
1986-03-197-GD Ostrzyce - Wieżyca BnO 1986 1:10.000
1986-02-196-SI Załęcze Wielkie - Kępowizna BnO 1986 1:10.000
1986-01-195-BY Dąbki BnO 1986 1:15.000
1985-41-194-PT Wolbórz Zach. BnO 1985 1:10.000
1985-40-193-KR Park Kultury i Wypoczynku BnO 1985 1:5.000
1985-39-192-WR Stadion Strzegom BnO 1985 1:3.500
1985-38-191-OL Uroczysko Waszeta BnO 1985 1:10.000
1985-37-190-PT Wolbórz Wsch. BnO 1985 1:10.000
1985-36-189-PT Wierzeje BnO 1985 1:20.000
1985-35-155/2-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1985-34-188-KI Tunel II BnO 1985 1:15.000
1985-33-187-KI Tunel I BnO 1985 1:15.000
1985-32-182-WA Sękocin BnO 1985 1:15.000
1985-31-185-LU Puławy Stadion BnO 1985 1:15.000
1985-30-184-SE Osiny BnO 1985 1:15.000
1985-29-183-WA Skarbonka BnO 1985 1:15.000
1985-28-182-WR Łuczyna BnO 1985 1:15.000
1985-27-181-WR Zamek Myśliwski BnO 1985 1:15.000
1985-26-180-WR Złotów BnO 1985 1:15.000
1985-25-179-WR Bartków BnO 1985 1:15.000
1985-24-178-PI Strączno Zatorze BnO 1985 1:15.000
1985-23-177-PI Strączno Stanica BnO 1985 1:15.000
1985-22-176-CZ Chrząszcz BnO 1985 1:10.000
1985-21-175-CZ Góra Bikowa BnO 1985 1:10.000
1985-20-174-CZ Kostkowice BnO 1985 1:15.000
1985-19-173-PT Łuby BnO 1985 1:15.000
1985-18-172-KI Kielce Słowik BnO 1985 1:15.000
1985-17-171-SK Pamiętna BnO 1985 1:15.000
1985-16-170-SU Lasek Miejski BnO 1985 1:15.000
1985-15-169-SU U Marczaka BnO 1985 1:15.000
1985-14-168-SU Oskarżyn BnO 1985 1:15.000
1985-13-167-SU Łazduny BnO 1985 1:15.000
1985-12-166-OL Mały Szeląg BnO 1985 1:15.000
1985-11-165-OL Gąsiory BnO 1985 1:15.000
1985-10-164-OL Staszkowo BnO 1985 1:15.000
1985-09-163-KT Świniuszka BnO 1985 1:15.000
1985-08-162-PO Dzwonowo Leśne BnO 1985 1:15.000
1985-07-161-PO Dąbrówka BnO 1985 1:15.000
1985-06-160-KT Centuria Grabowa BnO 1985 1:15.000
1985-05-159-WA Chotomów BnO 1985 1:15.000
1985-04-158-GD Mechowo BnO 1985 1:10.000
1985-03-157-WA Park Otwocki BnO 1985 1:2.000
1985-02-156-LU Park Ludowy BnO 1985 1:5.000
1985-01-155-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1984-30-154-NS Centralny Ośrodek Sportu Zakopane BnO 1984 1:5.000
1984-29-153-JG G. Bucznik BnO 1984 1:10.000
1984-28-152-JG G. Mrowiec BnO 1984 1:10.000
1984-27-151-PO Osowa Góra BnO 1984 1:15.000
1984-26-150-PO Dymaczewo Stare BnO 1984 1:15.000
1984-25-149-WA Regut BnO 1984 1:15.000
1984-24-148-KR Leśniczówka Kopce BnO 1984 1:15.000
1984-23-147-TA Kopaliny czyli, u Trzmiela BnO 1984 1:15.000
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
1984-04-103/2-LD/SK Borówka II BnO 1984 1:15.000
1984-03-128-WA Las Kabacki BnO 1984 1:15.000
1984-02-127-GD Gdańsk Żabianka BnO 1984 1:15.000
1984-01-126-GD Sopot Wielka Gwiazda BnO 1984 1:15.000
1983-22-104/2-LE Lgiń BnO 1983 1:15.000
1983-21-125-GD Morena - Sopot Wyścigi BnO 1983 1:15.000
1983-20-124-GD Morena - Dolina Radości BnO 1983 1:15.000
1983-19-123-LE Rydzyna BnO 1983 1:10.000
1983-18-122-SZ Kołowo BnO 1983 1:15.000
1983-17-121-BY Góry Kobbel BnO 1983 1:20.000
1983-16-120-SE Mińsk Mazowiecki BnO 1983 1:15.000
1983-15-119-KL Marcinki BnO 1983 1:15.000
1983-14-118-KL Kobyla Góra BnO 1983 1:15.000
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122232425 [26]2728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies