Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
1981-14-91-PT Fryszerka BnO 1981 1:15.000
1981-13-90-PT Groty BnO 1981 1:10.000
1981-12-89-LD Grotniki cz. Południowa BnO 1981 1:20.000
1981-11-88-WR G. Ślęża BnO 1981 1:15.000
1981-10-87-WA Otwock Stadion BnO 1981 1:15.000
1981-09-86-LD Prownia BnO 1981 1:15.000
1981-08-85-LD Zimna Woda BnO 1981 1:15.000
1981-07-84-CI Czeruchy BnO 1981 1:15.000
1981-06-83-CZ Złoty Potok BnO 1981 1:10.000
1981-05-82-CZ Sokole Góry BnO 1981 1:15.000
1981-04-81-WB Podzamek BnO 1981 1:15.000
1981-03-80-OL Iławka BnO 1981 1:15.000
1981-02-79-OL Kruszynka BnO 1981 1:15.000
1981-01-78-LE Radomicko BnO 1981 1:15.000
1980-24-35/3-OL Perkoz BnO 1980 1:20.000
1980-23-77-WA Międzyborów BnO 1980 1:10.000
1980-22-76-WA Nieporęt BnO 1980 1:15.000
1980-21-75-WA Pogorzel BnO 1980 1:10.000
1980-20-74-KL Krzyżówki BnO 1980 1:15.000
1980-19-73-LE Czarny Dół BnO 1980 1:15.000
1980-18-72-SZ Puszcza Bukowa Wschód BnO 1980 1:20.000
1980-17-71-SZ Puszcza Bukowa Zachód BnO 1980 1:20.000
1980-16-70-SK Poćwiardówka BnO 1980 1:15.000
1980-15-69-SK Buczek BnO 1980 1:15.000
1980-14-68-KT Sikorka BnO 1980 1:15.000
1980-13-67-KT Pogoria BnO 1980 1:10.000
1980-12-66-PO Sieraków - Jeleniec BnO 1980 1:15.000
1980-11-65-PO Sieraków - Szostaki BnO 1980 1:15.000
1980-10-64-OL Bukwałd BnO 1980 1:20.000
1980-09-63-WA Pomiechówek BnO 1980 1:20.000
1980-08-62-OL Świerkocin BnO 1980 1:15.000
1980-07-61-WR Wzgórza Strzelińskie Garnczarek BnO 1980 1:5.000
1980-06-60-WR Wzgórza Strzelińskie Nowoleska Kopa BnO 1980 1:15.000
1980-05-59-WR Wzgórza Strzelińskie Mlecznik BnO 1980 1:15.000
1980-04-58-WR Wzgórza Strzelińskie Gromnik BnO 1980 1:15.000
1980-03-57-WA Podkowa Leśna BnO 1980 1:20.000
1980-02-56-LD Nakielnica BnO 1980 1:20.000
1980-01-55-LD Ustronie BnO 1980 1:20.000
1979-18-35/2-OL Perkoz BnO 1979 1:20.000
1979-17-30/2-KL (Gola Wielka - Zachód) BnO 1979 1:20.000
1979-16-29/2-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1979 1:20.000
1979-15-54-WA (Międzylesie - Radość) BnO 1979 1:20.000
1979-14-53-LU Stary Las BnO 1979 1:15.000
1979-13-52-LU Dąbrowa BnO 1979 1:20.000
1979-12-51-WA Bagno BnO 1979 1:20.000
1979-11-50-GD Wieżyca II BnO 1979 1:15.625
1979-10-49-GD Szymbark BnO 1979 1:15.000
1979-09-48-OS Lelis Płn BnO 1979 1:20.000
1979-08-47-OS Lelis Płd BnO 1979 1:20.000
1979-07-46-SE Łucznica II BnO 1979 1:20.000
1979-06-45-PO Zieleniec BnO 1979 1:15.000
1979-05-44-PT Wygwizdów BnO 1979 1:20.000
1979-04-43-WB (Złoty Las) BnO 1979 1:15.000
1979-03-42-WB (Bystrzyca Wschód) BnO 1979 1:15.000
1979-02-41-PT Modlica BnO 1979 1:20.000
1979-01-40-WA Magdalenka I BnO 1979 1:20.000
1978-12-39-WA Anielin BnO 1978 1:15.000
1978-11-38-WA Okoły BnO 1978 1:15.000
1978-10-37-OL Sarnówko BnO 1978 1:15.000
1978-09-36-OL Bukownica BnO 1978 1:20.000
1978-08-35-OL (Perkoz) BnO 1978 1:20.000
1978-07-34-SE Łucznica BnO 1978 1:20.000
1978-06-33-KL Trzęsawka BnO 1978 1:20.000
1978-05-32-KL Zbiersk BnO 1978 1:20.000
1978-04-31-KL Orla Góra BnO 1978 1:22.000
1978-03-29-KL Gola Wielka - Zachód BnO 1978 1:20.000
1978-02-29-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1978 1:20.000
1978-01-28-OL (Stare Jabłonki) BnO 1978 1:20.000
1977-08-27-WA Zalesie Górne BnO 1977 1:20.000
1977-07-26-WA Tabor BnO 1977 1:20.000
1977-06-25-WR (Oborniki Śląskie) BnO 1977 1:20.000
1977-05-24/2-WR (Mokre - Leśnica) BnO 1977 1:20.000
1977-04-23-WA (Choszczówka) BnO 1977 1:20.000
1977-03-22-SE Siedem Mórg BnO 1977 1:20.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122232425 [26]27następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies