Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1988-31-295-LG Góra Chełmek BnO 1988 1:15.000
1988-30-294-LE Stare Strącze BnO 1988 1:15.000
1988-29-293-PO Żabinko BnO 1988 1:15.000
1988-28-292-LE Polska Góra BnO 1988 1:15.000
1988-27-291-PT Trzymorgi BnO 1988 1:15.000
1988-26-290-PO Luboń Lasek BnO 1988 1:15.000
1988-25-289-BY Ostromecko BnO 1988 1:15.000
1988-24-288-BY Kamieniec BnO 1988 1:15.000
1988-23-287-WA To Nie Jest Park Skaryszewski BnO 1988 1:10.000
1988-22-286-WR Wrocław - Leśnica BnO 1988 1:15.000
1988-21-285-GD U Króla BnO 1988 1:15.000
1988-20-284-LD Swędów BnO 1988 1:15.000
1988-19-283-LD Bratoszewice BnO 1988 1:15.000
1988-18-282-JG Szwajcaria Lwówecka BnO 1988 1:10.000
1988-17-281-GD Cedron BnO 1988 1:15.000
1988-16-280-GD U Królowej BnO 1988 1:15.000
1988-15-279-WR Miękinia BnO 1988 1:15.000
1988-14-278-WR Lasek Osobowicki BnO 1988 1:7.500
1988-13-277-WA Stadion BnO 1988 1:1.000
1988-12-276-WA Park - Włochy BnO 1988 1:2.000
1988-11-275-WA Młociny BnO 1988 1:15.000
1988-10-274-KT Jaroszowiec BnO 1988 1:15.000
1988-09-273-KT Pazurek Larwy BnO 1988 1:15.000
1988-08-272-KT Januszkowa Góra BnO 1988 1:15.000
1988-07-271-KT Rabsztyn BnO 1988 1:15.000
1988-06-270-PR Fort BnO 1988 1:15.000
1988-05-269-WR Jary BnO 1988 1:15.000
1988-04-268-WR Oborniki Śląskie BnO 1988 1:15.000
1988-03-267-GO Chycina BnO 1988 1:15.000
1988-02-266-KT Las Łabędzki część półn. zach. BnO 1988 1:15.000
1988-01-174/2-CZ Kostkowice BnO 1988 1:10.000
1987-34-265-JG Koniec Świata BnO 1987 1:15.000
1987-33-264-JG Skały Wilhelma BnO 1987 1:10.000
1987-32-263-PI Piła Gładyszewo BnO 1987 1:15.000
1987-31-262-SI Ostrów BnO 1987 1:15.000
1987-30-261-WA Pogorzel Warszawska BnO 1987 1:15.000
1987-29-260-KI Słowik 2 BnO 1987 1:15.000
1987-28-259-BB Stary Groń BnO 1987 1:15.000
1987-27-258-BB Brenna Kotarz BnO 1987 1:15.000
1987-26-257-WA Anielin 2 BnO 1987 1:15.000
1987-25-256-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:3.000
1987-24-255-GD Długa Góra BnO 1987 1:15.000
1987-23-254-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:15.000
1987-22-253-JG Rakownica BnO 1987 1:10.000
1987-21-252-NS Chełmiec BnO 1987 1:15.000
1987-20-251-TO Wrzosowisko BnO 1987 1:15.000
1987-19-250-RZ Słocina Roch BnO 1987 1:15.000
1987-18-249-BK Komosa BnO 1987 1:15.000
1987-17-248-BK Krasny Las BnO 1987 1:15.000
1987-16-247-BK Pólko BnO 1987 1:15.000
1987-15-246-WA Pomiechówek BnO 1987 1:15.000
1987-14-245-KR Las Rajsko BnO 1987 1:4.000
1987-13-244-KR Park Jordana BnO 1987 1:3.000
1987-12-243-KR Stadion WKS Wawel BnO 1987 1:1.500
1987-11-242-CZ Ostrężnik BnO 1987 1:15.000
1987-10-241-CZ Babska Skała BnO 1987 1:15.000
1987-09-240-TO Strugaj BnO 1987 1:15.000
1987-08-239-JG Źródło Miłości BnO 1987 1:15.000
1987-07-238-JG Zamek Bolczów BnO 1987 1:15.000
1987-06-237-JG Pogańska Dolina BnO 1987 1:15.000
1987-05-236-WR Spółdzielczy Klub Sportowy Burza BnO 1987 1:10.000
1987-04-235-ZG Uście BnO 1987 1:10.000
1987-03-234-ZG Jaromierz Nowy BnO 1987 1:10.000
1987-02-233-GD Gdańsk Dolina Ewy BnO 1987 1:15.000
1987-01-232-GD Gdańsk Dolina Radości BnO 1987 1:15.000
1986-37-231-CZ Hotel Kmicic BnO 1986 1:7.500
1986-36-230-KR Lasek Wolski BnO 1986 1:15.000
1986-35-229-KL Wolica BnO 1986 1:10.000
1986-34-228-BP Woroniec BnO 1986 1:15.000
1986-33-227-CH Borek BnO 1986 1:10.000
1986-32-226-PI Prusinowo BnO 1986 1:15.000
1986-31-225-PI Prusinówko BnO 1986 1:15.000
1986-30-224-CZ Złoty Potok II BnO 1986 1:15.000
1986-29-223-SK Polesie BnO 1986 1:15.000
1986-28-222-SK Lisie Pole BnO 1986 1:15.000
1986-27-221-SK Strożyska BnO 1986 1:15.000
1986-26-220-SK Skierniewice BnO 1986 1:15.000
1986-25-219-PI Bukowina BnO 1986 1:15.000
1986-24-218-PI Góra Gontyniec BnO 1986 1:15.000
1986-23-217-BB Lasek Cygański BnO 1986 1:10.000
1986-22-216-LU Parchatka BnO 1986 1:10.000
1986-21-215-BK Kasia BnO 1986 1:15.000
1986-20-214-ZG Chwalim BnO 1986 1:15.000
1986-19-213-GD Gdańsk Niedźwiednik BnO 1986 1:15.000
1986-18-212-KS Machlina BnO 1986 1:15.000
1986-17-211-KS Kopacz BnO 1986 1:15.000
1986-16-210-SZ Szmaragdowe Jezioro BnO 1986 1:15.000
1986-15-209-SZ Góry Bukowe BnO 1986 1:15.000
1986-14-208-SZ Szwedzki Młyn BnO 1986 1:15.000
1986-13-207-SZ Królewski Trakt BnO 1986 1:15.000
1986-12-206-GD Marianowo BnO 1986 1:15.000
1986-11-205-GD Reszki BnO 1986 1:15.000
1986-10-204-GD Samoróbka BnO 1986 1:10.000
1986-09-203-JG Polana Czarownic BnO 1986 1:15.000
1986-08-202-JG Perła Zachodu BnO 1986 1:15.000
1986-07-201-JG Godzisz BnO 1986 1:15.000
1986-06-200-WA Stadion OKS BnO 1986 1:2.000
1986-05-199-WA Międzylesie BnO 1986 1:10.000
1986-04-198-SI Nadwarciański Gród BnO 1986 1:3.000
1986-03-197-GD Ostrzyce - Wieżyca BnO 1986 1:10.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324 [25]262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies