Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1986-33-227-CH Borek BnO 1986 1:10.000
1986-32-226-PI Prusinowo BnO 1986 1:15.000
1986-31-225-PI Prusinówko BnO 1986 1:15.000
1986-30-224-CZ Złoty Potok II BnO 1986 1:15.000
1986-29-223-SK Polesie BnO 1986 1:15.000
1986-28-222-SK Lisie Pole BnO 1986 1:15.000
1986-27-221-SK Strożyska BnO 1986 1:15.000
1986-26-220-SK Skierniewice BnO 1986 1:15.000
1986-25-219-PI Bukowina BnO 1986 1:15.000
1986-24-218-PI Góra Gontyniec BnO 1986 1:15.000
1986-23-217-BB Lasek Cygański BnO 1986 1:10.000
1986-22-216-LU Parchatka BnO 1986 1:10.000
1986-21-215-BK Kasia BnO 1986 1:15.000
1986-20-214-ZG Chwalim BnO 1986 1:15.000
1986-19-213-GD Gdańsk Niedźwiednik BnO 1986 1:15.000
1986-18-212-KS Machlina BnO 1986 1:15.000
1986-17-211-KS Kopacz BnO 1986 1:15.000
1986-16-210-SZ Szmaragdowe Jezioro BnO 1986 1:15.000
1986-15-209-SZ Góry Bukowe BnO 1986 1:15.000
1986-14-208-SZ Szwedzki Młyn BnO 1986 1:15.000
1986-13-207-SZ Królewski Trakt BnO 1986 1:15.000
1986-12-206-GD Marianowo BnO 1986 1:15.000
1986-11-205-GD Reszki BnO 1986 1:15.000
1986-10-204-GD Samoróbka BnO 1986 1:10.000
1986-09-203-JG Polana Czarownic BnO 1986 1:15.000
1986-08-202-JG Perła Zachodu BnO 1986 1:15.000
1986-07-201-JG Godzisz BnO 1986 1:15.000
1986-06-200-WA Stadion OKS BnO 1986 1:2.000
1986-05-199-WA Międzylesie BnO 1986 1:10.000
1986-04-198-SI Nadwarciański Gród BnO 1986 1:3.000
1986-03-197-GD Ostrzyce - Wieżyca BnO 1986 1:10.000
1986-02-196-SI Załęcze Wielkie - Kępowizna BnO 1986 1:10.000
1986-01-195-BY Dąbki BnO 1986 1:15.000
1985-41-194-PT Wolbórz Zach. BnO 1985 1:10.000
1985-40-193-KR Park Kultury i Wypoczynku BnO 1985 1:5.000
1985-39-192-WR Stadion Strzegom BnO 1985 1:3.500
1985-38-191-OL Uroczysko Waszeta BnO 1985 1:10.000
1985-37-190-PT Wolbórz Wsch. BnO 1985 1:10.000
1985-36-189-PT Wierzeje BnO 1985 1:20.000
1985-35-155/2-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1985-34-188-KI Tunel II BnO 1985 1:15.000
1985-33-187-KI Tunel I BnO 1985 1:15.000
1985-32-182-WA Sękocin BnO 1985 1:15.000
1985-31-185-LU Puławy Stadion BnO 1985 1:15.000
1985-30-184-SE Osiny BnO 1985 1:15.000
1985-29-183-WA Skarbonka BnO 1985 1:15.000
1985-28-182-WR Łuczyna BnO 1985 1:15.000
1985-27-181-WR Zamek Myśliwski BnO 1985 1:15.000
1985-26-180-WR Złotów BnO 1985 1:15.000
1985-25-179-WR Bartków BnO 1985 1:15.000
1985-24-178-PI Strączno Zatorze BnO 1985 1:15.000
1985-23-177-PI Strączno Stanica BnO 1985 1:15.000
1985-22-176-CZ Chrząszcz BnO 1985 1:10.000
1985-21-175-CZ Góra Bikowa BnO 1985 1:10.000
1985-20-174-CZ Kostkowice BnO 1985 1:15.000
1985-19-173-PT Łuby BnO 1985 1:15.000
1985-18-172-KI Kielce Słowik BnO 1985 1:15.000
1985-17-171-SK Pamiętna BnO 1985 1:15.000
1985-16-170-SU Lasek Miejski BnO 1985 1:15.000
1985-15-169-SU U Marczaka BnO 1985 1:15.000
1985-14-168-SU Oskarżyn BnO 1985 1:15.000
1985-13-167-SU Łazduny BnO 1985 1:15.000
1985-12-166-OL Mały Szeląg BnO 1985 1:15.000
1985-11-165-OL Gąsiory BnO 1985 1:15.000
1985-10-164-OL Staszkowo BnO 1985 1:15.000
1985-09-163-KT Świniuszka BnO 1985 1:15.000
1985-08-162-PO Dzwonowo Leśne BnO 1985 1:15.000
1985-07-161-PO Dąbrówka BnO 1985 1:15.000
1985-06-160-KT Centuria Grabowa BnO 1985 1:15.000
1985-05-159-WA Chotomów BnO 1985 1:15.000
1985-04-158-GD Mechowo BnO 1985 1:10.000
1985-03-157-WA Park Otwocki BnO 1985 1:2.000
1985-02-156-LU Park Ludowy BnO 1985 1:5.000
1985-01-155-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1984-30-154-NS Centralny Ośrodek Sportu Zakopane BnO 1984 1:5.000
1984-29-153-JG G. Bucznik BnO 1984 1:10.000
1984-28-152-JG G. Mrowiec BnO 1984 1:10.000
1984-27-151-PO Osowa Góra BnO 1984 1:15.000
1984-26-150-PO Dymaczewo Stare BnO 1984 1:15.000
1984-25-149-WA Regut BnO 1984 1:15.000
1984-24-148-KR Leśniczówka Kopce BnO 1984 1:15.000
1984-23-147-TA Kopaliny czyli, u Trzmiela BnO 1984 1:15.000
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324 [25]2627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies