Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1991-15-391-WR Sp 50 Sp 102 we Wrocławiu BnO 1991 1:2.000
1991-14-390-WB Park Sobieskiego Wałbrzych BnO 1991 1:5.000
1991-13-389-ZG Nietków BnO 1991 1:15.000
1991-11-387-WR Zespół Szkół Rolniczych BnO 1991 1:10.000
1991-10-386-WR Szkoła Podstawowa nr 83 BnO 1991 1:2.500
1991-09-385-WR Mrozów I BnO 1991 1:15.000
1991-08-384-WA Michałówek BnO 1991 1:15.000
1991-07-383-KR Góra Pychowicka BnO 1990 1:7.500
1991-06-382-KR Skały Twardowskiego BnO 1991 1:7.500
1991-05-381-KS Gruszka BnO 1991 1:15.000
1991-04-380-LU Kleszczówka BnO 1991 1:15.000
1991-03-379-LU Stary Las 2 BnO 1991 1:15.000
1991-02a-378-PO Trakt Poznański kolory brązowy i niebieski BnO 1991 1:15.000
1991-02-378-PO Trakt Poznański BnO 1991 1:15.000
1991-01-377-PO Czernice BnO 1991 1:15.000
1990-33-376-WR Grabiszynek BnO 1990 1:5.000
1990-32-375-WR Park Zachodni / Park Pilczycki BnO 1990 1:10.000
1990-31-374-WR WKS Śląsk Wrocław BnO 1990 1:5.000
1990-30-373-CZ Korwinów BnO 1990 1:15.000
1990-29-372-CZ Blachownia BnO 1990 1:15.000
1990-28-371-CZ Kalej BnO 1990 1:15.000
1990-27-370-WR Wrocław -Szczytniki BnO 1990 1:10.000
1990-26-369-WR Postolin BnO 1990 1:15.000
1990-25-368-WR Milicz - Karłów BnO 1990 1:15.000
1990-24-367-WR Sulistrowice BnO 1990 1:15.000
1990-23-366-WR Radunia BnO 1990 1:15.000
1990-22-365-SL Łoża BnO 1990 1:15.000
1990-21-364-JG Cudowne Źródła BnO 1990 1:10.000
1990-20-363-JG Żar BnO 1990 1:15.000
1990-19-362-JG Ucho Igielne BnO 1990 1:10.000
1990-18-10/2-WA Wiązowna 2 BnO 1990 1:15.000
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
1989-45-344-SZ Park Leśny Mścięcino BnO 1989 1:15.000
1989-44-343-SZ Trzy Podkowy BnO 1989 1:15.000
1989-43-342-ZG Niemka BnO 1989 1:15.000
1989-42-341-GD Źródło Marii BnO 1989 1:15.000
1989-41-340-KR Szwedzka Droga BnO 1989 1:10.000
1989-40-339-KI Antolka BnO 1989 1:15.000
1989-39-338-GD Zdrada BnO 1989 1:15.000
1989-38-337-PT Borowska Góra BnO 1989 1:15.000
1989-37-336-KI Zelejowa BnO 1989 1:15.000
1989-36-335-GD Mechowo 2 BnO 1989 1:15.000
1989-35-334-KL Łyse Góry BnO 1989 1:15.000
1989-34-333-KL Zbójna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-33-332-KS Kocaby BnO 1989 1:15.000
1989-32-331-KI Borków BnO 1989 1:15.000
1989-31-330-CZ Ossona BnO 1989 1:15.000
1989-30-329-CZ Kusięta BnO 1989 1:15.000
1989-29-328-SI Sędziejowice BnO 1989 1:15.000
1989-28-327-SI Liścienna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
1989-17-316-WR Park Szczytnicki BnO 1989 1:5.000
1989-16-315-ZG Las Obłotny BnO 1989 1:15.000
1989-15-314-KS Biała Góra BnO 1989 1:15.000
1989-14-313-WB Sępik BnO 1989 1:15.000
1989-13-312-WB Zawadka BnO 1989 1:15.000
1989-12-311-CZ Piłka - Kokotek BnO 1989 1:10.000
1989-11-310-WR Malin BnO 1989 1:15.000
1989-10-309-BB Dębowiec BnO 1989 1:15.000
1989-09-308-KT Cisownik BnO 1989 1:15.000
1989-08-307-WB Gołogóra BnO 1989 1:15.000
1989-07-306-WB G. Przygrodno BnO 1989 1:15.000
1989-06-305-KT Rodaki BnO 1989 1:15.000
1989-05-304-KT Krępa BnO 1989 1:15.000
1989-04-303-KT Zamek Smoleń BnO 1989 1:15.000
1989-03-302-KT Hucisko BnO 1989 1:15.000
1989-02-301-JG Trzy Jawory BnO 1989 1:15.000
1989-01-300-BY Funka BnO 1989 1:15.000
1988-35-299-PO Cytadela BnO 1988 1:7.500
1988-34-298-PO Nowa Wieś BnO 1988 1:15.000
1988-33-297-WA Nieporęt II BnO 1988 1:15.000
1988-32-296-WA Anin BnO 1988 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]25262728następne
09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies