Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
1989-17-316-WR Park Szczytnicki BnO 1989 1:5.000
1989-16-315-ZG Las Obłotny BnO 1989 1:15.000
1989-15-314-KS Biała Góra BnO 1989 1:15.000
1989-14-313-WB Sępik BnO 1989 1:15.000
1989-13-312-WB Zawadka BnO 1989 1:15.000
1989-12-311-CZ Piłka - Kokotek BnO 1989 1:10.000
1989-11-310-WR Malin BnO 1989 1:15.000
1989-10-309-BB Dębowiec BnO 1989 1:15.000
1989-09-308-KT Cisownik BnO 1989 1:15.000
1989-08-307-WB Gołogóra BnO 1989 1:15.000
1989-07-306-WB G. Przygrodno BnO 1989 1:15.000
1989-06-305-KT Rodaki BnO 1989 1:15.000
1989-05-304-KT Krępa BnO 1989 1:15.000
1989-04-303-KT Zamek Smoleń BnO 1989 1:15.000
1989-03-302-KT Hucisko BnO 1989 1:15.000
1989-02-301-JG Trzy Jawory BnO 1989 1:15.000
1989-01-300-BY Funka BnO 1989 1:15.000
1988-35-299-PO Cytadela BnO 1988 1:7.500
1988-34-298-PO Nowa Wieś BnO 1988 1:15.000
1988-33-297-WA Nieporęt II BnO 1988 1:15.000
1988-32-296-WA Anin BnO 1988 1:15.000
1988-31-295-LG Góra Chełmek BnO 1988 1:15.000
1988-30-294-LE Stare Strącze BnO 1988 1:15.000
1988-29-293-PO Żabinko BnO 1988 1:15.000
1988-28-292-LE Polska Góra BnO 1988 1:15.000
1988-27-291-PT Trzymorgi BnO 1988 1:15.000
1988-26-290-PO Luboń Lasek BnO 1988 1:15.000
1988-25-289-BY Ostromecko BnO 1988 1:15.000
1988-24-288-BY Kamieniec BnO 1988 1:15.000
1988-23-287-WA To Nie Jest Park Skaryszewski BnO 1988 1:10.000
1988-22-286-WR Wrocław - Leśnica BnO 1988 1:15.000
1988-21-285-GD U Króla BnO 1988 1:15.000
1988-20-284-LD Swędów BnO 1988 1:15.000
1988-19-283-LD Bratoszewice BnO 1988 1:15.000
1988-18-282-JG Szwajcaria Lwówecka BnO 1988 1:10.000
1988-17-281-GD Cedron BnO 1988 1:15.000
1988-16-280-GD U Królowej BnO 1988 1:15.000
1988-15-279-WR Miękinia BnO 1988 1:15.000
1988-14-278-WR Lasek Osobowicki BnO 1988 1:7.500
1988-13-277-WA Stadion BnO 1988 1:1.000
1988-12-276-WA Park - Włochy BnO 1988 1:2.000
1988-11-275-WA Młociny BnO 1988 1:15.000
1988-10-274-KT Jaroszowiec BnO 1988 1:15.000
1988-09-273-KT Pazurek Larwy BnO 1988 1:15.000
1988-08-272-KT Januszkowa Góra BnO 1988 1:15.000
1988-07-271-KT Rabsztyn BnO 1988 1:15.000
1988-06-270-PR Fort BnO 1988 1:15.000
1988-05-269-WR Jary BnO 1988 1:15.000
1988-04-268-WR Oborniki Śląskie BnO 1988 1:15.000
1988-03-267-GO Chycina BnO 1988 1:15.000
1988-02-266-KT Las Łabędzki część półn. zach. BnO 1988 1:15.000
1988-01-174/2-CZ Kostkowice BnO 1988 1:10.000
1987-34-265-JG Koniec Świata BnO 1987 1:15.000
1987-33-264-JG Skały Wilhelma BnO 1987 1:10.000
1987-32-263-PI Piła Gładyszewo BnO 1987 1:15.000
1987-31-262-SI Ostrów BnO 1987 1:15.000
1987-30-261-WA Pogorzel Warszawska BnO 1987 1:15.000
1987-29-260-KI Słowik 2 BnO 1987 1:15.000
1987-28-259-BB Stary Groń BnO 1987 1:15.000
1987-27-258-BB Brenna Kotarz BnO 1987 1:15.000
1987-26-257-WA Anielin 2 BnO 1987 1:15.000
1987-25-256-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:3.000
1987-24-255-GD Długa Góra BnO 1987 1:15.000
1987-23-254-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:15.000
1987-22-253-JG Rakownica BnO 1987 1:10.000
1987-21-252-NS Chełmiec BnO 1987 1:15.000
1987-20-251-TO Wrzosowisko BnO 1987 1:15.000
1987-19-250-RZ Słocina Roch BnO 1987 1:15.000
1987-18-249-BK Komosa BnO 1987 1:15.000
1987-17-248-BK Krasny Las BnO 1987 1:15.000
1987-16-247-BK Pólko BnO 1987 1:15.000
1987-15-246-WA Pomiechówek BnO 1987 1:15.000
1987-14-245-KR Las Rajsko BnO 1987 1:4.000
1987-13-244-KR Park Jordana BnO 1987 1:3.000
1987-12-243-KR Stadion WKS Wawel BnO 1987 1:1.500
1987-11-242-CZ Ostrężnik BnO 1987 1:15.000
1987-10-241-CZ Babska Skała BnO 1987 1:15.000
1987-09-240-TO Strugaj BnO 1987 1:15.000
1987-08-239-JG Źródło Miłości BnO 1987 1:15.000
1987-07-238-JG Zamek Bolczów BnO 1987 1:15.000
1987-06-237-JG Pogańska Dolina BnO 1987 1:15.000
1987-05-236-WR Spółdzielczy Klub Sportowy Burza BnO 1987 1:10.000
1987-04-235-ZG Uście BnO 1987 1:10.000
1987-03-234-ZG Jaromierz Nowy BnO 1987 1:10.000
1987-02-233-GD Gdańsk Dolina Ewy BnO 1987 1:15.000
1987-01-232-GD Gdańsk Dolina Radości BnO 1987 1:15.000
1986-37-231-CZ Hotel Kmicic BnO 1986 1:7.500
1986-36-230-KR Lasek Wolski BnO 1986 1:15.000
1986-35-229-KL Wolica BnO 1986 1:10.000
1986-34-228-BP Woroniec BnO 1986 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies