Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1993-29-255/II-GD Długa Góra BnO 1993 1:15.000
1993-28-256/II-GD Pustki Cisowskie 2 BnO 1993 1:15.000
1993-27-496-GD Demptowo BnO 1993 1:15.000
1993-26-495-KR U Andrzeja BnO 1993 1:5.000
1993-25-494-WA Czarci Dół BnO 1993 1:15.000
1993-24-244/2-KR Park Jordana II BnO 1993 1:3.000
1993-23-493-NS Krynica - Góra Parkowa BnO 1993 1:10.000
1993-22-492-WR Podchorążak BnO 1993 1:5.000
1993-21-491-GD Dąbrówka BnO 1993 1:15.000
1993-20-490-GD Kostkowo BnO 1993 1:15.000
1993-19-489-GD Nanice BnO 1993 1:15.000
1993-18-488-GO Lubniewice i Okolice BnO 1993 1:15.000
1993-17-487-NS Witów BnO 1993 1:15.000
1993-16-486-GO Skwierzynka BnO 1993 1:10.000
1993-15-485-WR (Leśnica - Mokre) BnO 1993 1:10.000
1993-14-484-GO Chełmska Góra BnO 1993 1:15.000
1993-13-483-NS Gubałówka BnO 1993 1:15.000
1993-12-482-NS Kiry BnO 1993 1:15.000
1993-11-481-JG Bolesławiec BnO 1993 1:10.000
1993-10-480-OP Lubsza BnO 1993 1:15.000
1993-09-479-OL Bukowina BnO 1993 1:15.000
1993-08-478-WR Wilczyn Leśny BnO 1993 1:15.000
1993-07-477-WR Małkowice BnO 1993 1:15.000
1993-06-413/2-WA Czajki BnO 1993 1:10.000
1993-05-476-ZA Krasnobród BnO 1993 1:15.000
1993-04-475-SI Nadwarciański Gród - Źródło BnO 1993 1:10.000
1993-03-474-CZ Poraj BnO 1993 1:10.000
1993-02-473-KT Tychy - Paprocany BnO 1993 1:10.000
1993-01-472-KT Tychy - Browar BnO 1993 1:10.000
1992-52-471-PR Lipowica BnO 1992 1:15.000
1992-51-470-GD Raduń BnO 1992 1:15.000
1992-50-469-CI Lidzbark Welski BnO 1992 1:15.000
1992-49-468-JG Karpacz BnO 1992 1:15.000
1992-48-134/2-KR Tyniec BnO 1992 1:15.000
1992-47-467-PO Malta BnO 1992 1:10.000
1992-46-466-TA Dębica BnO 1992 1:15.000
1992-45-465-GD Witomino BnO 1992 1:10.000
1992-44-464-BP Serpelice BnO 1992 1:15.000
1992-43-463-GO Wędrzyn BnO 1992 1:15.000
1992-42-462-WR Parki Wrocławia BnO 1992 1:5.000
1992-41-461-WR Morskie Oko BnO 1992 1:5.000
1992-40-460-OP Góra Świętej Anny BnO 1992 1:15.000
1992-39-459-CI Wel BnO 1992 1:15.000
1992-38-458-KI Biesak BnO 1992 1:15.000
1992-37-457-KO Rosnowo Zacisze BnO 1992 1:15.000
1992-36-456-GD Zbiornik BnO 1992 1:15.000
1992-35-455-GD Salino II BnO 1992 1:15.000
1992-34-454-GD Salino I BnO 1992 1:15.000
1992-33-453-WA Świder BnO 1992 1:15.000
1992-32-452-KT Gliwice Las Żorek BnO 1992 1:10.000
1992-31-451-WA/SE Chrosna BnO 1992 1:15.000
1992-30-450-SE Kisielany II BnO 1992 1:15.000
1992-29-449-SE Sekuła BnO 1992 1:10.000
1992-28-448-KI Głogowa BnO 1992 1:15.000
1992-27-447-GO Lubniewice BnO 1992 1:15.000
1992-26-443-WR Oleśnickie Błota BnO 1992 1:15.000
1992-25-445-WR Kasztanowa Aleja BnO 1992 1:15.000
1992-24-444-WR Góra Joanny BnO 1992 1:15.000
1992-23-443-WA Józefów BnO 1992 1:15.000
1992-22-442-TA Bochnia BnO 1992 1:15.000
1992-21-441-EL Suchacz BnO 1992 1:15.000
1992-20-440-EL Parki Elbląskie - Park Dolinka BnO 1992 1:5.000
1992-19-439-EL Parki Elbląskie - Park Michała Kajki BnO 1992 1:4.000
1992-18-438-EL Parki Elbląskie - Park Modrzewie BnO 1992 1:4.000
1992-17-437-WR Milicz - Garuszki BnO 1992 1:15.000
1992-16-436-WR Pracze BnO 1992 1:15.000
1992-15-432-WR Gruszeczka BnO 1992 1:15.000
1992-14-434-WR Żmigród BnO 1992 1:15.000
1992-13-433-WB Srebrna Góra BnO 1992 1:15.000
1992-12-432-WB Duszniki BnO 1992 1:15.000
1992-11-431-WB Kudowa Zdrój BnO 1992 1:10.000
1992-10-430-ZG Nowa Wieś Zbąska BnO 1992 1:15.000
1992-09-429-ZG Nowa Wieś Zamek BnO 1992 1:15.000
1992-08-428-GO Borowy Młyn BnO 1992 1:15.000
1992-07-427-GO Stary Dworek BnO 1992 1:15.000
1992-06-426-GO Czerwony Potok BnO 1992 1:15.000
1992-05-425-JG Ucho Kiryka BnO 1992 1:10.000
1992-04-424-JG Drugi Koniec Świata BnO 1992 1:15.000
1992-03-423-WA UWKS WAT Poligon BnO 1992 1:5.000
1992-02-422-WA UWKS WAT Stadion BnO 1992 1:2.000
1992-01-421-GD Marszewo BnO 1992 1:15.000
1991-48-1931-LBS Laski Odrzańskie BnO 1991 1:15.000
1991-47-198/2-SI Nadwarciański Gród BnO 1991 1:10.000
1991-46-401/2-WA Zielona BnO 1991 1:15.000
1991-45-418-PI Chmiel BnO 1991 1:15.000
1991-44-420-LE Boszkowo BnO 1991 1:15.000
1991-43-419-LE Babulinka Mochy BnO 1991 1:15.000
1991-42-417-LU Dąbrowa 2a BnO 1991 1:15.000
1991-41-416-KT Pokrzywka BnO 1991 1:10.000
1991-40-368/2-WR Milicz Karłów 2 BnO 1991 1:15.000
1991-39-415-PI Kociołek BnO 1991 1:10.000
1991-38-414-EL Wały Tolkmita BnO 1991 1:15.000
1991-37-413-WA Choszczówka Czajki BnO 1991 1:10.000
1991-36-412-WA Choszczówka Niwka BnO 1991 1:15.000
1991-35-411-WR Tąpadła BnO 1991 1:15.000
1991-34-410-BB Dolina Barbary BnO 1991 1:15.000
1991-33-409-BY Myślęcinek BnO 1991 1:15.000
1991-32-408-GD Skwer Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-31-407-KT Parki Miejskie - Park Szymańskiego BnO 1991 1:3.000
1991-30-406-KT Pniowiec BnO 1991 1:10.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122 [23]2425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies